Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Erdekel egy dolog pl ha...

Erdekel egy dolog pl ha valaki rendel egy cipot es azt mondja hogy csak a dobozat kapta meg azt hogy deritik ki a cegek? Pl nike stb

Figyelt kérdés
Rendeles 2023

dec. 12. 20:18
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Dobozba nem latnak bele :D
dec. 12. 20:25
 2/12 anonim ***** válasza:
Na ilyenkor sehogy, kap még egy cipőt! De nem etikus dolog, ha például a cipő ötvenezer felett van, bűncselekmény is, csalás miatt.
dec. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt meg hogy vizsgálják ko ezt az egészet? :D
dec. 12. 20:38
 4/12 anonim ***** válasza:
#3 Nem vizsgálják de ha kiderül, bűncselekmény miatt felel(het) az llető.
dec. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen ez biztos tiktokon szoktam latni ilyesmiket :D bar nekem nem erne annyit az a 65-70ezer hogy visszakerjem meg ilyenek szóval koszi a valaszt csak erdekelt
dec. 12. 21:31
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Na, a TikTok megint jóra tanítja az embereket...
dec. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
#6 Na ezaz...😒
dec. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy cipő pont nem szokott teljesen lezárt dobozban lenni. Mi van akkor, hogyha felnyitják kamera előtt? vagy az előtt csomagolják? Itt már bukta is.. ha meg ugye van bizonyíték, hogy benne van, akkor előveszik a futár céget, innentől meg.. már a hatóság is jönni fog, amiből valószínűleg az fog kiderülni, hogy csalni próbáltál..
dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igen en is erre gondoltam meg fixen lemerik mert a cipoket amiket rendeltem a nikerol mindegyikre volt írva egy suly :D
dec. 12. 22:48
 10/12 anonim ***** válasza:

#9


Akkor meg már bukta is..

Tiktok tele van ilyen önjelölt csalásra buzdító és csaló rohadékkal. Nem kell komolyan venni.

dec. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!