Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek paraszt dolog...

Szerintetek paraszt dolog szólni, hogy mást hoztak ki, mint amit rendeltem és nem elfogadni, hanem ragaszkodni ahhoz, amit eredetileg kértem?

Figyelt kérdés
Étteremben, kávézóban, büfében stb.
2023. nov. 23. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de nem mindegy, milyen stílusban jelzed.
2023. nov. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Bolond vagy...?
2023. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Természetesen kedves normális stílusban!
2023. nov. 23. 13:40
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván udvariasan kell mondani, de teljesen rendben van, ha szólsz.

Abból kell kiindulni, hogy ők is emberek és tévedhetnek.

2023. nov. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 L.. István ***** válasza:
100%
Már miért volna az?! Normális hangnemben szólsz és kész.
2023. nov. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%
Ez milyen kérdés??? Az a paraszt dolog, ha ennyire leszarják a vendéget. Foodorán mindig írok az ügyfélszolgálatnak ilyen esetben, múltkor is adtak egy 2000+ Ft-os kupont. hát még szép hogy szólok, amikor a rendelésem helyett valami szart küldtek! Étteremben még nem fordult elő ilyen. max mekiben, de ott is szóltam természetesen.
2023. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
49%
De eleve hogy merül fel valakiben az az ökörség, hogy el kéne fogadni bármit amit hoznak és bunkóság szólni? HOGY???
2023. nov. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Úgy jött, hogy egy büfében kértem egy barackos cappy-t, de barackos nestea-t kaptam, szóltam, hogy én cappyt kértem. Az eladó hölgy ilyen "dögölj meg" fejjel nézett rám, a barátom meg leb.aszott, hogy nekem miért nem mindegy, mit iszom, ő elfogadta volna, miért kellett szólnom.
2023. nov. 23. 14:03
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz hosszútávú az a kapcsolat ilyen paraszt baráttal. Melléd kellett volna állnia.

Természetesen lehet, és igény szerint kell is szólni. Egyetlen egyszer nem szóltam ilyenért, egy (nem étel) rendelésemet cseszték el, de majdnem ugyanazt, csak drágábbat kaptam, mint amit kértem, úgyhogy nekem megfelelt 😀

Az, hogy a másik hogy reagál egy normális hangnemű reklamációra, az nem a te dolgod, hanem az övé.

2023. nov. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!