Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet azon túllenni...

Hogy lehet azon túllenni lelkileg, hogy lebetegedtem és nem tudom tovább csinálni a szakmámat és máshoz nem is értek? Hogyan tovább így negyvenen felül?

Figyelt kérdés
dec. 14. 21:24
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
50 nél is van még minimum 15 éved a nyugdíjig... lehet új dolgot tanulni.
dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Nemtudom, de én is hasonlóan jártam.
dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Úgy, hogy terápiában a tanult tehetetlenséget leküzdöd.
dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
0%

Két dolgot kérdezel egyszerre, így csak egy komplex válasszal lehetne a kérdésedre választ adni.

A kérdésed egyik része azt kérdezi, hogy a lebetegedésen hogyan lehet túllenni lelkileg, a másik része a kérdésednek a kényszerből történő szakma elhagyás lelki vonzata.

Mivel hosszú lenne a levél amit válaszként írhatnék, így inkább azt javaslom, hogy olvasd el a hozzád hasonló élettörténet átélő ember, saját történetét mert szerintem sokat segíthetnek majd neked az írásai.

[link]

dec. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam ugyanez van. Van egy álommunkám, megszereztem hozzá mindent, ami kell, de mire meglett minden előjött egy krónikus betegségem, ami miatt nem tudom csinálni. Hát engem eléggé megvisel. Ez az egy jó dolog volt az életemben, h tudtam ezt akarom csinálni, de elbuktam.
dec. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!