Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lassan 30 vagyok, és nagyon...

Lassan 30 vagyok, és nagyon megvisel lelkileg. Azért érzem, hogy nagyon gyorsan elment az idő, mert nem éltem?

Figyelt kérdés

2023. okt. 22. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2023. okt. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Aki él annak is gyorsan elmegy az idő!

De a kérdés itt az, hogy te akartál-e élni egyáltalán vagy neked így volt jó?!

Mert ha te így vagy boldog akkor nincs semmi gond.

2023. okt. 22. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon introvertált vagyok
2023. okt. 22. 15:12
 4/13 anonim ***** válasza:
77%

Elment az idő???Miért holnap meghalsz?Még 30 sem vagy XD

Ha 70 évesen írnád ki a kérdést,még megérteném.

2023. okt. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Az nem baj, nem kell olyanokat csinálnod amit nem akarsz "élet" címszó alatt!

Én is úgy vagyok boldog ha itthon egyedül netezhetek, olvashatok, filmet nézhetek stb... a társaság egyáltalán nem vonz, nem is érzem jól magam több ember közt!

Az a fontos, hogy te boldog legyél és nem az, hogy mások mit gondolnak vagy hogyan élik az életüket. Soha ne hasonlítsd magad másokhoz!

2023. okt. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én meg lassan 40 éves leszek, annyi nyavalyám van mint nyugdíjasnak. Akkor mit szóljak.
2023. okt. 22. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
69%
Igen! XX. századvégi találmány a folyamatosan és mesterségesen fenntartott teljesítménykényszer, amelyben már észre sem veszi a legtöbb ember, hogy az egész eltelt életében másoknak kell megfelelnie - amellett, hogy a saját életére nincs ideje! Skandináviában kezdődött el, hogy a napi x órában sötétben unatkozó emberek elkezdték feleslegesen erőltetett "fejlesztésekkel" bombázni az ifjúságot, - amelynek következményeként gyakorlatilag már nem élnek meg az emberek olyan "apróságokat", hogy gyerekkor. -Mindenkinek adjunktusi pozíció elérése vált kitűzött alapcéllá 10 éves korra - és aki nem teljesíti, azt azzal kábítják, hogy semmire nem jó, életképtelen sutyerák. A számolatlan bolond pedig világszerte átvett ezt az egyetemes idiotizmust, - nincs saját élete a legtöbb embernek a másoknak megfelelési kényszer miatt!
2023. okt. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
15%
Hogyan lehetne téged végleg eltüntetni, te 28 éves gyermeklelkű elmebeteg...?
2023. okt. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
17%

7


Alapvetően értelek, DE.

Nem feltétlen van itt "másokkal való összehasonlítás" (ami egyébként a fejlődés záloga!!!!), vagy teljesítménykényszer, vagy megfelelési kényszer.


Én pl, ráadásul auti is vagyok, aszociális is, szerintem amúgy kicsit antiszociális is. Szerintem hetekig is képes lennék otthon ülni a gép előtt (jó, a bezártságot nem szeretem, néha kiülnék a folyosóra, erkélyre) és olvasgatni arról, ami épp érdekel. Magyarul is, angolul is. Ki se fogynék a témákból.


Oké, de akkor egyedül marad az ember, kivel beszélget, ki segít neki, egyáltalán úgy na... Gondolok itt párkapcsolatra, baráti kapcsolatokra is.

Ezen felül nem gyűjt élményeket, nem érik ingerek. Nem ismeri meg a saját városát, más városokat, országokat, nem ismer meg különféle embereket, nem lát lélekemelő, gyönyörű, máskor elgondolkoztató dolgokat.


Úgyhogy "élni" el kell kezdeni.

Nekem is nehéz amúgy. Nagyon.

2023. okt. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

9. Én nem a 7-es vagyok, csak hozzászólnék a kommentedhez.

Hülyeség erőltetni olyan dolgokat, amikre nincs igénye valakinek! Mert bizony ilyen is van. Nem mindenki vágyik kapcsolatra, valaki egyedül boldog és ezt el kell fogadni mindenkinek! Voltam én már kapcsolatban is, de úgy éreztem csak teher a másik és zavart, hogy ott van velem, amikor egyedül akartam lenni. Pedig szerettem, de rá kellett jönnöm, hogy ennek ellenére jobban érzem magam ha nincs velem senki.

És egyáltalán nem akarok más országokat, embereket megismerni és én így vagyok boldog. Barátom is 1-2 van és nekem ez teljesen megfelel nem is vágyok többre.

2023. okt. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!