Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A vkinek pl a napjai dolgozik...

A vkinek pl a napjai dolgozik olvas tanul edz hobbizik azoknak általában ez miert megy kiegyensulyozottan, nekem meg miért értelmetlen ettol egy nap hogy nincs benne semmi es leszek depis?

Figyelt kérdés

Lattam egy vidot 2 ugyanaz a pasi de kulonbozo eletvitelt mutattak be.


Egyik még ébresztes után visszaalszik másik felkel.

Egyik gyorsan összedob magának egy nutellás kenyeret, masik gyümolcsturmixol, tojást süt, egyik majd' elalszik a meloban a számitogép elott, másik kreativen sikeresen old meg dolgokat, egyik netezik szunyokal munka utan, másik neki áll edzeni, es minimalisat netezik de az is kaloriakrol tapanyagrol is szól hasznos, stb.


Es belegondoltam mi hajtja azt aki felkel süt főz edz, nekem ha egy hetvégém arrol szol hogy felkelek sutok főzök mosok vásárolok edzek olvasok tanulok, es igy megyek be hetfon dolgozni ugy érzem az egész hétvégémnek, de életemnek sincs értelme. A péntek se tud már feldobni a meloban. Inkább már a hétfő dob fel hogy legalább addig nem agyalok depizek mig dolgozom.


Egész héten melo, hetvégèn meg kaja sport olvasás tanulás unalom..ápolom a testem meg magamat es ennyi.

Demotivált élettelen leszek nincs ami hajt, nincs értelme se felkelni, de igy élni sem. Ezt érzem.


Mások meg úgy írjak itt is, hogy olvasok edzek kajálok, zenét hallgatok, esetleg tanulnak,n(masztiznak sz.rnak), mintha az vmi tök izgalmas nap lenne nekik, es csupa jó. Es ennyi az igényszintjük csak.

És teljesen boldogok ennyitől.


Én meg lassan felkötném magam.


Másnak meg ugyanez boldogság.


Hol a hiba bennem?



dec. 17. 11:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Kiégtél.
dec. 17. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Egyrészt nem vagy eléggé energikus. Érdemes lenne átgondolni, eleget alszol-e, nincs-e vashiányod pl., vagy más probléma, ami ezt okozhatja. Másrészt lehet, nem neked való az a sport, amit csinálsz, nem tesz boldoggá. Én amikor edzek, hiába fárasztó, mégis energikusabb vagyok, mintha csak ücsörögtem volna + feltölt és kiegyensúlyozottá tesz.
dec. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De hogy lehet másnak olyan alacsonyan az igényszintje hogy nekik egy olvasós edzős tanulós gyümölcsturmixos nap teljesen jó és boldogság?


A short videoban a 2 pasi életvitelében latom ugyan a különbséget de azt nem hogy a másikat mi hajtja hogy felkel? Nem alszik vissza. Mi hajtja hogy turmixol es egyalralán van etvágya reggelizni? Mi az a belső motor ami másoknak van nekem meg nincs?


Hogy lehet egy gyümölcsturmix miatt egy turmixért..egyáltalán felkelni es nem visszaaludni inkább?

dec. 17. 12:02
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is megcsinálom igy a napjaim simán. Hetvégén is pl mostam foztem már edzettem minden f.sza.

Mégis semmi értelmét nem latom igy se a hétvégèmnek!

dec. 17. 12:04
 5/10 anonim ***** válasza:

Me hajtja?


Az, hogy szereti csinálni, amit csinál.


Szerintem én is láttam a videót, nyilván a 2 végletet mutatja be. Nem hiszem, hogy minden egyes nap ilyen lenne.


Milyen neked egy ideális hétvége?

dec. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem te túl sokat vársz az élettől kérdező.

Az élet nem olyan, hogy folyamatosan történnek a világrengető dolgot, nem kell mindennap megmenteni a királylányt a sárkány karmai közül, hanem az élet nagy része bizony egyszerű, hétköznapi dolgokból áll.

Nem rég ebédeltem, és nagyon örülök neki, mert finom volt. Örülök annak is, hogy vasárnap van, és hogy itthon lehetek a kis meleg lakásomban. Lehetne ennél sokkal, SOKKAL rosszabb életem is, és sajnos emberek millióinak nem adatnak meg ezek az egyszerű, hétköznapi dolgok.

dec. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

En valahogy úgy élek pl hetvégèken mintha csak ez az egy(1-2)napom lenne. Abba én mindent beleadnèk hogy nap végèn elmindhassam azt ezért megèri élni ezert megérte megszületni ez igazi nap volt a javában.


Én nem tudok valahogy ugy élni hogy a nekem drága időm ugy toltsem el hogy foztem tornaztam es alvás. Ez engem belevisz a depesszioba. Aztán meg a depresszioval küzdök ugye. Eloadások pszichologia tanulása hogyan másszak ki belole. Es elviszi az is az időmet hogy a depiből kaparjam magam ki.

Hogy aztán ujult erővel olvassak tornázzak megint ami a depibe hajt valójában hosszabb távon? Nekem ez nem nap nem élet ha csak ennyi.

dec. 17. 12:46
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért nehogy azt hidd, hogy nekik (nekünk) minden nap csak ebből áll. Kellenek barátokkal, családdal, párral töltött programok is. Igen, feltölt az edzés és a hasznos időtöltés, mert én meg egész nap lábat lógatva érezném magam szarul, mintha értelmetlen lenne az életem. A sporttal, olvasással, tanulással fejlődni lehet, a semmittevéssel nem, persze az is kell néha, de nem állandóan. Hogy te ezektől miért érzed magad depisnek, azt nem tudom, de akkor keress valami más hobbit, amit jobban élvezel, vagy lehet valamilyen tápanyaghiányod van és az okozza a rossz kedvet.
dec. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Számomra az egyensúlyról és változatosságról szól minden.

Vannak hétvégék, amiket egyedül töltök, míg másokat a párommal, míg másokat a családommal, míg másokat a barátaimmal.

Vannak hétvégék, amiket itthon töltök, házimunkával, olvasással, írással, rajzolással, szexeléssel, és vannak olyan hétvégék, amikor péntek délután felszállok a repülőre és csak vasárnap éjszaka térek vissza, a hétvégét Párizsban, Lisszabonban vagy valamelyik másik európai városban töltve egy ottani barátomat meglátogatva és/vagy a párommal és/vagy barátaimmal várost nézve.

Mindenki más, más igényei és lehetőségei vannak, más dolgok teszik boldoggá. Ezt felesleges taglalni, egyszerűen így van, épp ezért elég, ha csak magadra fókuszálsz. Te mit szeretnél csinálni, az adott pillanatban mi tenne boldoggá? Régebben nekem sokszor volt bűntudatom egy-egy otthon töltött, nyugis hétvége után, de őszintén, miért baj az, ha valamikor ehhez a lustálkodósabb időtöltéshez van kedved? Magamat is ezzel nyugtattam, hogy bezzeg az előző hétvégén szó szerint nem aludtam öt óránál többet, mert Amszterdamban látogattam meg egy levelezőtársat, jövő hétvégén pedig ilyen-olyan baráti programok vannak beszervezve.

Neked kell megtalálnod azt az egyensúlyt, ami elégedetté tesz.

26/N

dec. 17. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"En valahogy úgy élek pl hetvégèken mintha csak ez az egy(1-2)napom lenne."


Mostanra igazán kíváncsi lettem egy-két konkrét példára, hogy a kérdezőnek hogyan telhetett a múlt szombat, vagy a két héttel ezelőtti vasárnap. :)

dec. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!