Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vannak ismerőseitek, rokonaito...

Vannak ismerőseitek, rokonaitok között, akik fiatalon hunytak el? Ha igen, mi volt a halál oka?

Figyelt kérdés
dec. 19. 12:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
77%

Osztálytárs, barát, haver, 18 éves fiú, öngyilkosság, szerelmi bánatában felakasztotta magát.

Tesóm osztálytársa, 14 éves lány, rákban halt meg.

Tesóm másik két osztálytársa (nagyon távoli rokonaink is voltak), egyikük 11 másikuk 12 éves kislány, megfulladtak a Dunában.

A faluban egy 12 év körüli fiú ismerős, anyu munkatársának az unokája, megrázta az áram fűnyírás közben, meghalt.

dec. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Úristen, 1-es neked nagyon sok fiatal ismerősöd halt meg. Sajnálom. Nekem eddig két volt osztálytársam. Mindketten majdnem 40 évesek voltak. Egyik szívrohamban, a másik vmi rák miatt.
dec. 19. 13:16
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
Igen, alkohol, motorbaleset, agydaganat (2x), Kron-betegség
dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%

Ja, ha a 40 év körüliek is számítanak, akkor még sokkal többen vannak. Azt hittem "fiatal" alatt csak a kb. 20 alattiakat érted. Apám 43 éves volt, infarktusban halt meg. Nagybátyám 43 évesen rákban. Unokatesóm (férfi) szintén 43 évesen, leépült az alkoholtól. A 43-as szám nálunk a családban ilyen vészjósló, baljós, szerencsétlen szám. Középiskolás volt osztálytársam, férfi, 41-42 évesen, covidban.

1-es vagyok.

dec. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%

Tesóm osztálytársa 17 évesen. Nem tudom mi volt a pontos halál oka. Élcsapat egy autó, aztán egy ideig kómában volt, elkezdett felépülni, de valami szervi elégtelenség vagy valami vírust elkapott amikor nem volt jó még az immunrendszere.


Egy volt általános iskolás osztálytársamnak a volt himis osztálytársa meghalt rákban, 14-15 évesen. Nem ismertem, szerintem az a volt osztálytársam se nagyon. Kilencedikben halt meg és előtte sokáig kórházban volt.

dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%

Egy külföldi szaktársam testvére fulladt bele a Balatonba, alig volt 20 éves.

Egyik barátnőm osztálytársa (18) Pestre ment autóval, az anyjával, de sosem értek fel, árokba borultak.

A gimis ofőm közvetlenül minket megelőző osztályában meghalt egy srác, szintén az utakon. Még csak nem is ő volt a hibás, hanem a szembejövő előzött, és beleéjük csattant. Különleges fiú lehetett pedig, szó szerint mindenki siratta, és remek dolgokat mondtak róla.

Ovistársam bátyja (24-25) motorral haladt főúton, fényes nappal. Egy idősebb nő meg fordult rá a főútra autóval, de nem vette őt észre. Az egész várost megrázta a hír, végtelenül rendes és közvetlen srác volt, szinte mindenki ismerte őt. Szegény, még a helyszínen életét vesztette.

dec. 19. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
82%
Nálunk is volt a középiskolás osztályban öngyilkos, kettő is. Baráti körből is volt egy huszonévesen, aki csak lefeküdt és reggel már nem kelt fel. Nemrég történt sajnálatos gyerekhalál is, ott nem tudom az okot, nem mertem megkérdezni.
dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Jogos, azt nem írtam hány éves korig, hiszen mindenkinél mást jelent a "fiatal" kor. A 40 már nem annyira, csak nekem tűnik annak, mert én is 40 vagyok és megráz, ha velem egykorú ismerőseim meghalnak. Írhattok 40-50 éveseket is. Részvétem minden hozzászólónak.
dec. 19. 13:36
 9/20 anonim ***** válasza:
79%

17 éves évfolyamtársam motorbaleset, elcsúszott, beverte a fejét.

15 éves iskolatárs, órán összeesett, agyvérzése volt.

18 éves ismerősöm, részegen vezettek, belementek a folyóba és ő meghalt. (Aki vezette az autót egyik leghíresebb magyar celeb, de akkor még nem volt híres)

dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
70%
Két egykori osztálytársam 17 - agyhártyagyulladás -22 megcsapta az áram
dec. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!