Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mivel dobjam fel így télen a...

Mivel dobjam fel így télen a kedvem?

Figyelt kérdés

Barátaim nincsenek, egészségügyi állapotom is elég szar egy betegség miatt, ez mellett covidos is vagyok. És egy csóró tanuló is. És a sulit ahova járok se szeretem nagyon, mert nincs haszna. Meg ez mellé van még 1-2 magánéleti gondom is.


És persze nem megoldás várok mindenre, de amikor napok óta nincs jókedvetek akkor mit szoktatok csinálni?


dec. 20. 00:24
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen nem szokott lenni, hogy napokig tartson a rossz kedv, optimista alkat vagyok. :)

De ha nehezen találtam önmagam régebben (és épp nem ért rá semmilyen barát, haver stb.), akkor lementem egy kocsmába egyedül egy jó könyvvel, vettem egy sört, és elkezdtem olvasni.

Egyből megjelent pár önjelölt "felvidító", hisz az létezhetetlen, hogy valaki önként olvasson! 😀

Emlékszem, hogy pl. a Zabhegyezőt imádtam kicsit becsiccsentve olvasni (már ha hagyták...) 🙂

dec. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Én elmentem aqua worldbe, de meg is bántam. 50000Ft-ot hagytam ott.
dec. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
d vitamin
dec. 20. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Video jàtékok csodàkra képesek. Diablo2 median xl, heroes 3 wog, elder scrolls, wow project ascension...... Vagy jó sorozat, film, zene. Illetve új dolgok tanulàsa
dec. 20. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Jó könyv, sorozat, film, zene, videójáték vagy telefonos verzió, esetleg egy finomabb tea, forrócsoki.
dec. 20. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!