Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha az utolsó alkalmon vagyok...

Ha az utolsó alkalmon vagyok a fizetős pszichológusnál, illik vmivel megajándékozni?

Figyelt kérdés

dec. 20. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%
Jót tett veled, akkor igen. Ha nem, nem.
dec. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább úgy fogalmaznék, hogy ha úgy érzed, hogy megérdemli, akkor adHATSZ neki valamit.

Az illik szerintem erős túlzás, ő megállapította a saját tarifáját, amennyiért megéri foglalkozni veled, te kifizetted, innentől rendben vagytok, tehát ha nem akarsz, ne adj, nem érezném prosztónak magam én sem, ha nem adnék.

Én is agyaltam hasonlón nemrég, mivel kisfiamhoz járt konduktor (fizetős), közben állami tornára is jártunk, és persze az állami kontrollra egy neurológushoz.

Pont addigra állapította meg a doki, hogy már semmi gond nincs a gyerkőccel, mire a terhességét "bejelentette" a konduktorunk, így ő is már csak egyszer jött, kb. 2 hónap múlva "ránézett" utoljára. Nekem viszont ez kapóra jött, mert így nem búcsúajándékot adtam neki végül, hanem egy apróságot a babának. Ha más miatt váltak volna el az útjain, akkor lehet nem adtam volna semmit...

dec. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
10%

Kizárt!

Elkérte már a jussát eléggé, extra cucc valamit nem szabad, hogy kapjon pluszba.

dec. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

El se fogadhatja elvileg. Szakmai etikai szabályok miatt.

Plusz igaz, ez egy szolgáltatás, amit megfizettél, ennyi, nem tartozol neki semmivel.

dec. 20. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az illik, ide erős szó, ahogy leírta a #2 is, szerintem, ha tényleg sikerült egy bizalmas, jóleső emberi kapcsolatot kialakítani vele és tényleg hálás vagy a segítségéért, és ezt szeretnéd valamivel pluszban kimutatni.
dec. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!