Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A fizetős pszichológus miben...

A fizetős pszichológus miben jobb mint az „esztékás“ ingyenes? Mert se ez se az nem ér sz***rt hát akkor már nem jobb az ingyenes?

Figyelt kérdés

Azért 15.000 / óra a fizetősnél és mit ér? Ló*****szt se.

Akkor már megyek inkább az ingyeneshez az se ér semmit, na de nem is kerül semmibe.


2021. dec. 18. 12:39
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Ja és az hogy nem ér semmit azt több hónap után jelentem ki nem csak "úgy"
2021. dec. 18. 12:40
 2/21 anonim ***** válasza:
3%
Akkor minek mész bárhová is ? Egyébként szerintem sem érnek semmit, de nem is megyek már hozzájuk.
2021. dec. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
egyébként van élő ember ezen a földön aki elhiszi azt hogy egy szobában két szék van, dumálok a pszichomókussal 1 órát és az bármit is ér? Van ember aki ezt elhiszi? Hát miért is érne bármit? Mitől hatna? Egy kamu az egész.
2021. dec. 18. 12:45
 4/21 anonim ***** válasza:
87%

"egy szobában két szék van, dumálok a pszichomókussal 1 órát és az bármit is ér? Van ember aki ezt elhiszi? Hát miért is érne bármit? Mitől hatna?"

Attól, hogy gondolkodásra késztet. De ha eleve úgy mész oda, hogy semmit se fog érni, akkor nyilván kisebb rá az esély, hogy továbbgondold...

2021. dec. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
63%

Ha elfelejtesz mindent, akkor tényleg falra hányt borsó.


Nem te problémáztál ezen nemrég?

2021. dec. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
87%
Akkor ne járj inkább se ingyeneshez se fizetőshöz, ne vedd el attól a lehetőséget aki szeretne tenni magáért és nem tartja kamunak mert értelmesebb ennél.
2021. dec. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

"Ha elfelejtesz mindent,"


Biztosíthatlak róla hogy ÉN AZTÁN A VILÁGON SEMMIT se felejtek el ezt garantálom.


nem is értem miről beszélsz? mit felejtek én el hm?

2021. dec. 18. 14:37
 8/21 anonim ***** válasza:
85%

"ÉN AZTÁN A VILÁGON SEMMIT se felejtek el ezt garantálom"

Hahaha...

2021. dec. 18. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
71%

Nekem két ismerősöm is járt sztk-s pszichológushoz és nagyon meg voltak elégedve.

Én egy pszichoterapeuta végzettségű (!) sztk-s pszichológusnál voltam párszor és nagyon jó volt, jobb, mint a fizetős terápiáim. Sajnos addig marháskodtam, míg "elintéztem", hogy ne mehessek többé, de azóta is sajnálom.

2021. dec. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ért semmit? Mit vártál volna el? Mit kaptál?
2021. dec. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!