Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a Gyakori...

Miért szeretitek a Gyakori kérdések oldalt?

Figyelt kérdés

dec. 20. 20:35
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes látni más élethelyzetet és azt, hogy nem csak én küzdöm egy-egy problémával, mások ezzel kapcsolatos tapasztalatai hasznosak lehetnek.
dec. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon érdekes embereket, meghökkentő, kalandos vagy olykor megható történeteket, elképesztő sorsokat és drámákat, különleges életutakat lehet megismerni itt. Sokszor olyan, kalandos és izgalmas, mintha valamilyen reality-t, sorozatot vagy "telenovellát" néznék, amikor a gyk-t olvasom. Kinyílik a világ, ráeszmélek a sokszínűségre és változatosságra. És tanulni is szeretek a korrekt, tisztességes, becsületes válaszokból.
dec. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Nekem igazából magányjavító, elsősorban. Sosem volt szerencsém barátok terén, de idén az összes "barátom" vagy passzív és visszaírni sem nagy szokása már, nemhogy találkát össze tudnánk hozni, vagy pedig csak akkor keres fel, ha neki kell valami. Itt pedig tudom az emberi kontakt hiányának egy részét pótolni. Főleg, hogy mostanában mintha több jobb, eredetibb kérdés is lenne. (provokatív, meg ismétlődő is, de a trollokét már könnyen felismerem egy ideje)


Emellett azért is szeretem, mert sokszor feljön olyan téma, kérdés, bármi, ami olyan dolgokat feszeget, ami engem érdekel, szívesen beszélek róla, van megfelelő tudásom/tapasztalatom vele/róla, de offline mégsem kerül elő valami sokat, vagy egyáltalán nem.


Ééés közben még gyakorlom én is a vitakultúrát, szokom, hogy milyen érzés, amikor megjelennek a kötözködők, bunkók, frusztráltak és belém állnak mindenféle ok nélkül. A jelenséget is szokom, gyakorlom, illetve a helyes reagálást rá, ha szükségét érzem.


A ciki része pedig, hogy valamelyest függő is lettem, és szabályosan hiányérzetem lenne/van, ha naponta nem tudnék/tudok ide feljönni pár alkalommal.

dec. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
Mert brutálisan pszichés beteg vagyok amúgy is net függő
dec. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

23-as.

Melyik kategóriába való kérdésekkel foglalkozol?

dec. 21. 13:52
 26/26 anonim ***** válasza:
100%

Csillagászat, űrkutatás, nyelvtanulás, illetve egy időben még a díjugratás is. A robotika is érdekel valamelyest, bár annak csak kicsi szelete:)

(#23 voltam)

dec. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!