Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért szeretitek a Gyakori...

Miért szeretitek a Gyakori kérdések oldalt?

Figyelt kérdés

dec. 20. 20:35
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%
#7 Csak úgy 6-7 éve járok ide, de azóta nagyon sokat romlott a színvonal. Nem vagyok egy kényes, mimózalelkű úri kisasszony, de ahogy itt egyesek megnyilvánulnak, attól nálam is kimegy a biztosíték. Arról nem beszélve, hogy a szabályzat elvileg tiltja a trágár szavak használatát, egymás sértegetését, a kommentek mégis hemzsegnek ettől.
dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
91%
Mert 10-ből 9 válasz akár még hasznos is lehet.
dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Én itt fejlesztem a vitakultúrám. Gyakorolom, hogyan reagáljak arra, ha ok nélkül kritizálnak, minősítenek, felbosszantanak, így a való életben magabiztosabb vagyok az ilyen emberekkel.

Vannak olyan válaszolók, akiktől tanulhatok.

dec. 20. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

1. Olykor kapok hasznos tippeket.

2. Szélesíti a látóköröm, itt mindenféle ember van.

3. Szórakozásból: olykor elképesztő (vagy nagyon vicces) kérdések és hozzászólások vannak.

dec. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim válasza:
100%
Mert itt lehet jókat beszélgetni meg belezúgni vadidegenekbe
dec. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán rá lehet függni erre az oldalra.


Hasonlóan mint az online játékokra. A különbség annyi, hogy itt nem kell semmiben jónak lenned, nincs benne kihívás. Ráadásul mivel névtelen oldal, bárki nyugodtan kifejtheti a véleményét egyrészt anélkül, hogy kiderülne a kiléte.


Másrészt és szerintem ez a legfontosabb, hogy itt a legjelentéktelenebb ember is érezheti valakinek magát, hiszen válaszolni fognak neki, reagálni fognak rá.

dec. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
35%
Be lehet szólogatni,röhögni a sok hülye kérdésen/válaszon.
dec. 21. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Maga az oldal szerintem folyamatosan fejlődik, pl sokkal több kategória lett a kezdetiekhez képest, nagy részüket a felhasználók kérték. Átláthatóbb is lett a felület, meg nagyon sok kis változtatás történt, ami jót tett az oldalnak (pl privát üzenetek kezelése, azok eleinte - több évig - az email címre mentek).


Felhasználók téren nagyon hullámzó, bunkók persze mindig is jártak ide, de az utóbbi pár évben nagyon sokan lettek, akik kimondottan beszólogatni járnak ide, vagy éppen a saját rögeszméiket hangoztatni kérdésnek álcázva.

dec. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Szeretek segíteni másoknak és ez egyébként is jellemző az életutamra; szeretek egyéb érdekes történetekről olvasni; szeretem megosztani segítségként vagy elrettentő példaként a megélt tapasztalataimat; sokszor hasonlóan meghökkentően tapasztalatokat is találok; egyébként sok témában felvilágosult és nyitott vagyok - több értelemben is.


35/F

dec. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
100%
*Meghökkentő
dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!