Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért utaznának el hetekre...

Miért utaznának el hetekre emberek olyan helyekre, ahol 20-30 fokok vannak úgy, hogy ezzel teljesen elrontják maguknak a karácsonyi hangulatot?

Figyelt kérdés

A karácsony arról szól, hogy a hideg, hűvöskés időben otthon van mindenki, családlátogatás, sütögetés, díszítések, ajándékok, forralt bor.

Ehhez képest sok ember akár már hetekkel előtte elutazik akár a teljes december végéig trópusibb helyekre, teljesen elrontva a karácsonyukat és a karácsonyi hangulatot.


dec. 21. 04:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
82%
#4 ezért utazom a párommal
dec. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%

Távoli rokonokat ilyenkor soha nem látogattunk, mindig szűk körben tartottuk az ünnepet, és már csak egy mamám maradt. Emellett én szeretem a klasszikus tél helyett az őszi-tavaszi átmenetű időjárást és szeretek túrázni egyik napon. Most is abban reménykedek, hogy el tudok menni valahová. Éveken át szokás volt számomra, hogy 25-27 között valamelyik napon kiruccanok hegyvidékbe. Persze ez csak 1 nap.


Egyébként a kérdéssel kapcsolatban gondolni lehet azokra is, akik délen élnek és alapvetően meleg Karácsonyhoz szoktak hozzá. Itt északon vannak olyanok, akik arra a feeling-re kíváncsiak.


35/F

dec. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neked mások életével foglalkoznod.
dec. 21. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
58%
Pl én utálom a telet, főleg ezt a karácsony környékén jellemző 1-2 fokos, esős, fos időt. Ha hó lenne, akkor azt mondom ok, de erre a szutyokra, ami most is van kinek van szüksége? Ha megtehetném én is egész decemberben minimum Bora borán pihennék. Jó az a 30-32 fok karácsonyozni. Hibátlanul tudnék inni egy Marry Christmas koktélt a tengerparton.
dec. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
84%

Neked nem az időjárással van bajod, hanem az életeddel. Egy tőlünk független, kézzel fogható tény az időjárás. Semmi befolyásunk rá. Nem lehet miatta rossz kedvünk.

Csak ráfogni könnyű. 😔

dec. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

Én pl nagy ívben tojok a “karácsonyi hangulat”-ra, tök szívesen elutaznék ilyenkor valami meleg helyre hogy elmeneküljek az ünnep elől. :)


De amúgy meg ha valaki szereti a karácsonyt, akkor 40 fokban is tudja ünnepelni.

dec. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
94%

A karácsony a nagycsaládé, szülőkkel és párunkkal együttlét - hálisten, a párom meg én nem ilyen begyöpösödötten gondolkozunk, és nem abból áll a karácsonyunk, hogy 8 családot látogatunk, és közben nettó idegbajt kapunk már 26-ára.


Vagy elutazunk, vagy itt maradunk KETTESBEN. Négyéve nem mentünk haza "családozni", és őszintén szólva egyáltalán nem hiányzik az az agybaj, ami akkor megy.

dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek mást jelent a karácsonyi hangulat. Vannak emberek, akik a hátuk közepére sem kívánják a hideg időt és a sok stresszt a karácsony körül.
dec. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a rokonokat, napokig tartó kimerítő készülődést, eszetlen ajándék vásárlást akarják elkerülni.

Szerintem az az igazi tökös viselkedés, ha valaki otthon marad, nem megy látogatóba egyik rokonához sem, nem fogad látogatókat.

Bátran vállalja a véleményét!

Szánalmas dolog, ha szinte csak ünnepekkor találkozunk a rokonokkal, barátokkal.

dec. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

"A karácsony a nagycsaládé, szülőkkel és párunkkal együttlét, nem elutazgatni, nem?"

Vannak, akik látni se bírják egymást...

dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!