Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az gáz ha azért nem akarok...

Az gáz ha azért nem akarok párkapcsolatot/barátkozni mert túl agresszív vagyok lány létemre?

Figyelt kérdés

Egy barátom simcs, de ez engem nem zavar, szeretek egyedül lenni. A szüleim és a tesóim folyton ezzel szekálnak hogy sosem lesz senkim és egyedül h@lok meg.

De én nem sheretnék sem párkapcsolatot és barátokat sem, mert mind a 2-nek rossz vége lenne.

Folyton kiabálok/fel emelem nagyon a hangom ha valami nekem nem tetszik, iszonyat sokat káromkodok és amióta élek soha sem vettem figyelembe mások érzéseit, sosem néztem/nézek bele a dolgokba, hogy másoknak ez hogy esett/esik stb...

Már egyedül élek, de meg hívtak engem és a testvéreim a szüleink hogy együtt legyünk karácsonykor... És szokásuk szerint megint ez lesz a fő téma.

Gondolkodtam azon is hogy eljátszom hogy szereztem barátokat stb, de én útálok ilyenekben hazudni hisz előbb utóbb ki derülne az igazság. Nekem az ilyen vitákhoz nincs kedvem, de szemét sem akarok lenni hogy nem megyek el hisz a nagyszüleim is ott lesznek.. mit tennétek a helyemben

L20



dec. 22. 16:18
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%

Antiszociális vonások miatt egy segítő kezet keresnék...

Félő, hogy nem véletlen nincs senki melletted.

dec. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
30%
Erről írt. Meg kell szelídülni makrancos kata.
dec. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
53%
Az a baj, hogy ez nem csak a családodnak nem tetszik, hanem hosszú távon a te életedet is megnehezíti. Munkahelyen is szociálisan kell viselkedni, mert különben egy közösség sem fog befogadni. Ezen kívül az ember társas lény. Tudom, hogy mostanában sokan szívesen hangoztatják, ők jól elvannak egyedül is, de attól ez még nem normális, viselkedési problémára utal, amin dolgozni kéne.
dec. 22. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem keress fel egy szakembert. Bár az anyám is azt tenné, olyan, mint te, tiszta idegbajos, sokszor nem lehet 2 percig megmaradni vele. Lehet valami gyógyszer segítene rajtad.
dec. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
86%

Ha neked így jó, ne változtass. Persze mindenki ezt fogja beléd tömni, de az az igazság, hogy túl rövid az élet ahhoz, hogy olyasmire kénydzerítsd magad, amit nem szeretsz.

Te tudod, hogy érzed magad jól. Én ilyen esetben pl kikötném, hogy csak akkor megyek el, ha nem b@$zogatnak. Ha ezt nem tudják megígérni, akkor külön, csak a nagyszüleimhez mennék.

Jelenleg is hasonló helyzetben vagyok. Bizonyos rokonokra nem cagyok kíváncsi, ezért én pl csak akkor megyek, mikor már lecsengett a tömeges látogatási időszak.

dec. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
92%
Az nem opció, hogy valami hasonló mentalitásúval ismerkedsz? Kidühüngitek magatokat, aztán mindenki happy.
dec. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
19%
Egy kuki kéne neked, az megnyugtatna.
dec. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
Irtam privatban számomra Te lennel az ideámis barátnő
dec. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
92%

Barátnő felkérés érkezett, az igen :D Mire nem jó a gyakorikérdések.


Viszont meg kell kérdeznem! Azért lenne ő az ideális számodra mert élvezed ha erőszakosak veled, vagy azért mert te is az vagy és élvezed ha együtt balhéztok? És ezt most nem szivatásból kérdezem, komolyan érdekel. Ismerek hasonló nőket és gondolkodtam már én is hasonlókon, hogy mi lenne az ideális match. Aztán lehet kérdezőnek van igaza és senki sem, majd az évek megválaszolják.


Ja kérdező hajrá, szerintem is maradj őszinte, sokkal inkább a nyíltság mint a passzív agresszió, amit sokan mások élnek. Mert ők is agresszívak, csak nem merik rendesen kifejezni, és úgy sokkal toxikusabb rájuk is meg másokra nézve is. A te hozzáállásod jóval szimpatikusabb.

dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Senior Séf ***** válasza:
68%
Önuralom, kérdező. Márpedig az önuralmat csak úgy tudod gyakorolni, hogy ha tétje van. Hogyha elveszítesz valakit, amikor elveszíted az önuralmadat. Nyilván nem fog rögtön sikerülni, és nyilván lesz párember, akit elveszítesz. És nyilván lesz olyan, akinek az elvesztése fájdalmat fog okozni. És ez a fájdalom lesz egy idő után a nevelőd. Ez tart majd vissza.
dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!