Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne, ha visszamenőleg...

Mi történne, ha visszamenőleg minden kérdésednél és válaszodnál megjelenne a teljes neved és a fényképed és az egészet linkelnék a barátaidnak, családodnak, munkatársaidnak, párodnak?

Figyelt kérdés

dec. 22. 18:44
A kérdező szavazást indított:
Semmi. Tiszta a lelkem, mint a hó.
Lenne mit magyarázkodni, de menthető a helyzet.
Kiderülne, hogy egy sokkal jobb fej ember vagyok, mint amilyennek eddig hittek.
Költözhetnék Mexikóba egy új személyazonossággal.
Örülhetnék, ha másnap még élek.
34 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan vállaltam mindig ki vagyok.Józsi bácsi 64F
dec. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát most így nem tudom az összes kérdésemet, meg válaszomat, de nagyrészt igyekszem tényleg segítően válaszolni. Persze emberből vagyok én is, előfordul, h olyat írok, amit talán utólag bánok kicsit, de ezzel együtt se lenne különösebb bajom, ha megjelennék az oldalon.
dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem örülnék neki, mert egy olyan oldalra jöttem, ami teljesen anonim. De nem szégyellném a kommentjeimet, és kérdéseimet, noha voltak nézeteltéréseim néhány emberrel. Ha ez valóban megtörténne az oldal üzemeltető céget beperelném az biztos, hisz az adataimat kiadta, annak ellenére hogy a szabályzatukban benne van, hogy nem tesznek ilyet.
dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki kínosan sunnyogna másnap, azt hinné az ő dolgai a leggázabbak mind közül. De minden ember ezt hinné a sajátjára, szóval feszengős napok lennének egyértelműen.
dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Senior Séf ***** válasza:
56%

Semmi. Minden szavamért vállalom a felelősséget.

64F

dec. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Nemrég eltűnt az oldalról "amit máshol nem mertél..."

Lehet ide írni bármilyen hülyeséget, a tudatlan poórnép zabálja, mint kacsa a nokedlit:


Tegnap felrobbant a világegyetem, csoportszexeltem múlt héten, szerelmes vagyok😏

dec. 22. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hülyének néznének, hogy minek vitatkozok mindenféle szemmel láthatóan nem beszámítható alakkal. Amúgy kérdezni nem kérdeztem semmi különöset, válaszolni meg igyekszem normálisan.


Eleve csak azért van elrejtve a felhasználónevem, mert ezen az oldalon vannak akik hajlamosak rászállni a másikra, volt aki folyamatosan lepontozott 3-4 kamu profilról, meg privátban mocskolódott.

dec. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
73%

Olyanon elgondolkodtam már, hogy akár Facebookon, akár itteni felhasználóknál szerintem poén lenne egyfajta nyilvános megszégyenítés.


Odamenni az illetőhöz egy TV stábbal, kamerával és meginterjúvolni teljesen normális hangnemben, hogy Pistike amikor azt írtad a másik embernek amit, akkor miért gondoltad ezt és most is így gondolod-e.

dec. 22. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

"Mivel az oldalon bárki tehet fel kérdést és válaszolhat akár anonim módon is, sok értelmetlen, rosszindulatú, illetve nem segítőkész, hanem a kérdésből viccet, gúnyt űző válasz születik.[2][3][4][5] Az oldalt sokan használják internetes zaklatásra, mások lejáratására. Az oldal működésének anonim volta komoly emberi jogi kérdéseket vet fel (az oldal túlságosan is alkalmas identitáslopásra, más nevében történő manipulációra).


2017-ben egy fiatal az Iszlám Államhoz való csatlakozásról kérdezett az oldalon, ami miatt később feljelentették és terrorcselekmény előkészülete miatt vádat emeltek ellene.[6][7][8]"


Ja, és tényleg csoportszexeltem múlt héten, ne legyetek iligyek!

dec. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem a fél ország agyonverne XD
dec. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!