Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történne, ha visszamenőleg...

Mi történne, ha visszamenőleg minden kérdésednél és válaszodnál megjelenne a teljes neved és a fényképed és az egészet linkelnék a barátaidnak, családodnak, munkatársaidnak, párodnak?

Figyelt kérdés

dec. 22. 18:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne, csak az igazságot írom.


Az meg, hogy a családomnak ez nem tetszik - megszoktam.

dec. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Hm, érdekes lenne..

(lekopogva) nincsen törölt kérdésem, válaszom, nem provokáltam, sértegettem senkit, amikor velem bunkóztak sem süllyedtem le a szintjükre (bár olyan volt, hogy küldés előtt inkább töröltem, és újraírtam a válaszom xd), és olyanokat sem írtam, amik ellentétesek lennének az elveimmel, vagy azokkal, amiket valójában gondolok.


A problémás része az lenne, hogy volt/van olyan kérdésem, válaszom, ami személyesebb, és sokan nem tudnak annak tartalmáról, vagy épp senki sem, és ezen nem is szeretnék változtatni. Nem úgy kell elképzelni, hogy ide járok szennyest teregetni, vagy épp nagyon kitérek a részletekre, csupán mégis privátabb dolgok azok, mint amikhez hozzászoktak azok az emberek, akik ismernek. És nem is tartozik rájuk, vagy éppen róluk van szó. Az utóbbi miatt lehetnek veszekedések, bár a java olyan emberekről szólt, akik már nincsenek az életemben.

dec. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!