Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van még valaki aki akkor sem...

Van még valaki aki akkor sem mentene meg életeket ha megtehetné?

Figyelt kérdés
Én ha tudnám hogy megelőzhetném egy vagy több ember halálát nem tennék semmit. Mondjuk ha még iskolás lennék és tudnám hogy valaki szét akarná lőni az iskolát nem szólnék róla senkinek, annyit mondanék hogy "adjál nekik" aztán mennék dolgomra. Nem mintha az emberek nagy része méltó lenne bármire ilyenre.
dec. 24. 00:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
51%
Hat ha nem ismerem es kockazatos akkor nem, ha egyszeruen megmentem akkor lehet. Allatokat viszont szo nelkul akkor is ha necces
dec. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
37%
Én hiszek a karmában, visszaadja a szemét dolgokat, mint ahogyan jutalmazza a jó tetteket is. Aki olyan gyökér, hogy hagy mást meghalni, az megérdemli, hogy haláláig nyomorék maradjon.
dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Az egész lényem ellenzi hogy idegeneket mentsek meg.
dec. 24. 00:13
 4/25 anonim ***** válasza:
75%
Én a helyedben nem dicsekednék azzal, hogy lelki nyomorék vagyok, de te tudod.
dec. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
79%
Amúgy kérdező. Mit szólnál, ha összeesnél az utcán és senki se hívna rád mentőt, inkább még oldalba is rúgnának?
dec. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mintha az emberek többsége megállna.. Amúgy egyre csak süllyed lefelé az emberiség, minek ilyeneket megmenteni?
dec. 24. 00:46
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Én megállnék, mert kötelességem megmenteni a legutolsó pronyót is, és lecsuknak, ha elmulasztom. Már két embert megmentettem, kérdés nélkül szaladok, ha baj van. Sajnálom, hogy te ennyire csalódtál a fajban.
dec. 24. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
64%

Kérdező, van az a pont, amikor elkezdesz magadba nézni, hogy valamit nem jól csinálsz?

Tudod, mindig azt kapod vissza, amit adsz.

dec. 24. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
8.F'szt azt kap mindenki amit meg szerez magának, senki nem azt kapja amit érdemel.
dec. 24. 01:05
 10/25 anonim ***** válasza:
45%
Akkor ez csak veled van így. Nem húzhatod rá a téziseidet a világ összes emberére, nem te szrtad a spanyol viaszt 🤷‍♀️
dec. 24. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!