Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Elméleti kérdés, de melyiket...

Elméleti kérdés, de melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Első verzió, hogy teljesen alap életszínvonal, az alap dolgokra telne, de semmi több viszont amolyan varázsütésre azzal feküdhetsz le és akkor amikor csak szeretnéd, úgy hogy ezt a másik fél is valóban szeretné, tehát úgymond mindent beleadna


Második verzió, hogy nem lehet senkivel intim kapcsolatod, viszont jóformán végtelen mennyiségű pénzed lenne, arra költenél amire szeretnél, azt vennél amit akarnál oda utaznál ahova szeretnél stb.



dec. 26. 03:12
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok - Első verzió
Férfi vagyok - Első verzió
Nő vagyok - Második verzió
Férfi vagyok - Második verzió
29 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Azért kell gazdagnak lenni, hogy mindenkivel le lehessen feküdni. Most ha ez kapásból ki van pipálva akkor semmi értelme.
dec. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Minimalista vagyok, utazni is utálok. Szóval első verzió (N).
dec. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
35%
Nyilván a második. Végtelen pénzből lesz aki el fogja játszani az orgazmust annyiszor és úgy, ahogy nekem tetszik
dec. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Második. Végtelen mennyiségű pénzből bőven tudok utazgatni, nyaralni, a telen a nyárban tölteni, és bérelhetek olyan férfit, aki orgazmust okoz ;)
dec. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!