Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem furcsa úgy ünnepelni...

Nem furcsa úgy ünnepelni karácsonykor hó nélkül?

Figyelt kérdés

Nem mintha hiányolnám de így furcsa kicsit.

Az időjárásban is megváltozott valami régen sok hó volt szinte vakított az a nagy fehérség most meg semmi.


dec. 26. 14:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
10-15 fokban fura lenne, ha havazna ☃️ Majd márciusban szánkózunk, ez megy már pár éve...
dec. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Szombaton nálunk 10 cm hó esett, igaz egy része elolvadt vasárnapra,de azért még havas volt a táj. Bár tegnap már nyoma nem volt,ma is csak dagonya, és 12 fok.


Nekem sem teljesen az igazi így a karácsony,madárcsicsergésben :D hát ez van régóta nincs igazi tél.

dec. 26. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem
dec. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem azt mondanám, hogy furcsa, hanem inkább azt, hogy lehangoló. Nagyon lehangoló esőben, sárban, térdig mocsárban gázolva, szürke, ködös, sötét, taknyos időben karácsonyozni. A karácsonyi hangulatnak legalább a felét elviszi ez a takony időjárás.
dec. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Normális, sajnos.


Mikor volt FAGY legutoljára?


Úgy értem, tartós fagy, nem csak jön-megy? Évek óta nem. Most négy nap, amikor -10, de ennyi. Akkor kellett a télikabátom, amúgy kb nem.

dec. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Már megszoktuk sajnos.
dec. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért nem furcsa, mert én is hozzá vagyok már szokva. Utoljára gyerekkoromban volt fehér karácsony, és szerintem 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor is volt ilyen a 23 évem alatt.

Nem túl hangulatos 10°C-ban karácsonyozni, de legalább ma nem esett az eső mellé.

dec. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, idejét nem tudom, mikor volt utoljára hó karácsonykor. Szép, meg minden, de igazából sosem volt gyakori az évnek ebben a szakaszában, inkább kivételes alkalomnak számít.
dec. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Bár nagyon lazán kezelem a Karácsonyt, de az őszi-tavaszi időjárás nem vesz el párommal közösen megteremtett hangulatból. Semmi köze hozzá. Sőt: tegnapi túrázásnak örültem is.


35/F

dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!