Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted furcsa lenne egyedül...

Szerinted furcsa lenne egyedül egy jó hotelben tölteni a karácsonyt vagy a szilvesztert?

Figyelt kérdés

Ugye sok hotelben vannak karácsonyi meg szilveszteri ajánlatok, nyilván mindenféle ünnepi vacsorával, pezsgőzéssel, tűzijátékkal stb.

Gondolom ilyenkor mindig teltház is van, de nem egyedül járnak oda az emberek, hanem családdal, házastárssal kettesben stb.

Vajon furcsán néznének rám, nagyon kilógnék, ha egyedül mennék?



2023. szept. 17. 21:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem nem. Menj el nyugodtan ha van kedved.
2023. szept. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem. Egyszemélyes asztalt rendelj. Magánügy. De rendelheted a vacsorát a szobádba is.
2023. szept. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%

Én introvertáltként vagyok, szeretek egyedül lenni, szóval nekem semmi furcsa nincs benne. Nyilván a nagyon társaságkedvelő emberek nem értik ezt, hogy valaki jól tudja érezni magát egyedül. A Covid alatt egyik szilvesztert egyedül töltöttem, mert dolgoztam aznap is és a korlátozások miatt nem lehetett menni sehova bulizni. (én egyedül is simán elmegyek)

Olyan jól éreztem magam, hallgattam valami jó kis koncertet, táncoltam is rá+vettem finom különleges ételeket. Nagyon klassz volt, simán volt olyan jó, mint a másokkal töltött szilveszterem. Más volt, de pont így volt jó. :)

2023. szept. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
76%
Ma már nem. Van már pulyamentes szálloda is, úgyhogy nem:).
2023. szept. 17. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem, annyira néznétek furán, mint bármikor máskor
2023. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Thunderfairy ***** válasza:
17%
Azért ezen ünnepek alatt maradj nyugodtan a családodal.
2023. szept. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Menj el mindenhova egxedul,ahova akarsz. En is elmegyek bulizni egyedul no letemre Budapesten. Sokan mennek egyedul programokra. Idokozben akadnak baratok is hozza vsgy nem .
2023. szept. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a szilveszteri "háborús állapotok" miatt utazgatok el mostanában egyedül a kutyámmal az év utolsó napjaiban, eddig senki nem nézett rám furán. Mondjuk tűzijátékmentes helyet még nem fogtunk ki, de már az is jó, ha kevésbé problémás, mint ahol lakom.
2023. szept. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
93%
Az egyetlen baj, hogy a legtöbb szálloda két főre hirdeti a szobaárakat.
2023. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!