Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tehetnék postai leszámolás...

Mit tehetnék postai leszámolás utáni hiány miatt?

Figyelt kérdés
Kézbesítő vagyok. Sajnos leszámoláskor nem volt meg több mint 100.000 ft. Igazából nem tudom hova tűnt. Azt hogy elhagytam majdnem kizárhatjuk. Talán elfizettem valahol, mondjuk úgy hogy egy számjeggyel többet "néztem" az utalványon, vagy esetleg egy nagyobb összegnél kétszer fizettem. Vagy lopásról van szó, erre viszont terepen nem nagyon lehetett esély, vagy minimális, hiszen nem hagyom őrizetlenül. Viszont mielőtt kiindultam, a takarítónő eléggé nézett a hátam mögött nekem rossz érzésem támadt, s miután a pénz a tárcában volt, azt gyorsan bevágtam a szekrénybe, mikor jött megint, s majd kimentem valamit kérdezni. A hiány az utolsó kifizetőhelyen vált világossá, ahol már nem volt 20.000esem és 5000-ssel fizettem. További részletekkel később jelentkezem. Szóval nem tudom mit tehetnék, nem gyanusíthatok meg mindenkit ahol fizettem, meg ugye mindenki letagadja, és ugye ez mult csütörtökön volt már.

dec. 26. 23:33
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Semmit. A munka kockázata, hogy hibázás esetén buksz rajta.
dec. 26. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Nagyjából semmit nem tudsz tenni.

Senki nem fogja azt mondani, hogy neki 100k-val többet adtál.

Sajnos ezt buktad.

dec. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%
Buktad… keresztanyám postás volt, egyszer egyik kolléganőjét váltotta volna le, ugye ilyenkor mindig úgy szokták át venni egymástól a kasszát hogy előtte le leltározzák. Aznap nem történt meg a leltár mert a kolléganője “nagyon sietett” és mivel “barátnők” voltak meg bízott benne. Igen ám csak nap végén derült ki hogy 300.000 Ft hiányzik a kasszából. Egyből ki lett hívva a rendőrség a nő mindent tagadott keresztanyámon hajtották be az összeget és ki is rúgták… Nem mostani történet 2000-es évek eleje. Persze a kamera pont nem működött akkor. Lehet nem véletlenül :)
dec. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Hogy mit tehetsz? Kifizeted.
dec. 27. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ki kell majd fizetned.

Velem is elofordult sajnos allami cegnel, h 5szamjegyu hianyom lett. Ki nem rugtak, ki kellett fizetnem, plusz sztem kb mindenki azt hitte rolam, h loptam.

dec. 27. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Penztaroskent en is jartam igy... a papi a szemembe hazudott, hogy nem adtam neki tobb penzt, mert sztem neki adtam ket huszast egy helyett. Levontak a berembol...
dec. 27. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 BlackSword ***** válasza:

Azt hiszem ezért kell reggel megszámolni az ellátmányt, meg átnézni az utalványokat, hogy meg van e mind, sorba rakni, megszámozni... gondolom mind megvolt...

Aztán pót ellátmánynál ugyanúgy... láttam én már fura dolgokat az iph-ban... aznap végig kellett volna menned, hátha...

Illetve én mindig behúzom az ezres tizedes vonalakat a nyugdíjutalványokon...

dec. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Megszamoltam vagyis 2. Kör előtt sajnos csak a masodik kiosztast
dec. 27. 09:12
 9/10 BlackSword ***** válasza:
Mióta vagy kézbesítő???
dec. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
Az egyik postán egy ismerősömet meglopták a munkatársai. :) Ott ilyen alakok is előfordulnak. Tudtommal nem tudsz mit csinálni, reménykedsz h valaki visszaadja, de neked kell pótolnod. Ezért van sok panasz erre a melóra, mert óriási a felelősség, és kicsi a megbecsültség.
dec. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!