Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen ember az, aki egy...

Milyen ember az, aki egy bérvita utáni leszámolást követően, mégis visszamegy a volt munkahelyére?

Figyelt kérdés
2 hete vagyok a cégnél, és pont előttem ment el egy ember, de úgy, hogy előtte balhézott a fizetés, béremelés miatt. Péntekem meg hallom, hogy jön vissza ez az illető. Azért szerintem elég ciki úgy visszamenni a régi helyre, hogy előtte összebalhéztunk a főnökkel.
2023. márc. 20. 12:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy közben meg tudtak egyezni a pénzen.
2023. márc. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy megegyeztek, mert kell a munkája.
2023. márc. 20. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én annyit hallottam, hogy az új hely nem jött be neki. Bért persze biztos nem árulnak el, de mondhatni úgy ment el, hogy majdnem felégetett maga után mindent, és mindenhol azt mondják, hogy nincs pótolhatatlan ember, tehát inkább megalázkodhatott.
2023. márc. 20. 12:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem foglalkoznék a helyedben ezzel, nem az én dolgom (főleg akkor nem, ha nem közölték veled, hogy figyelj Gizi/Géza, jövő hétfőtől ki vagy rúgva, mert visszajön (a helyedre) a Krisztián/Krisztina.
2023. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
2 hét alatt nem jött be az új hely, van az úgy, de ha akkora vita volt, nem vették volna vissza. Én is bedolgozom egy volt munkahelyemnek, mert a munkám egy részét, amire szükségük van, csak én tudom, nem volt más helyettem, a mostani munkahelyemen is van olyan ember, akit nem tudnának pótolni, vagy csak nagyon sokára, nem igaz, hogy mindenki pótolható. Jó, ezek olyan munkák, amikhez tudás kell, nem betanított feladatok, amiket lassan egy robot is el tud végezni mindenhol.
2023. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Lilluci27 ***** válasza:
100%
üzletben nincs barátság
2023. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#4 Az a szitu,hogy pont azon a CNC gépen dolgozott,amire engem felvettek. Egyedül az a mázlim,hogy 2 embert kellett,különben biztos elküldtek volna hiszen ő azért csak 2 éve van, és tud mindent.
2023. márc. 20. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak nem volt akkora balhé mint aminek a munkaelyi pletyka beállítja.
2023. márc. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!