Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legjobb dolog, ami...

Mi volt a legjobb dolog, ami történt veled? Mire vagy a legbüszkébb?

Figyelt kérdés

#évértékelős
dec. 29. 22:14
 1/4 A kérdező kommentje:
-a 2023-as évben(az lemaradt)
dec. 29. 22:16
 2/4 anonim ***** válasza:
78%

Nem ebben az évben történt de a legjobb dolog az életemben.

2000-es évek elején volt mentünk haza a haverommal a melóból nálam semmi pénz nem volt azt mondta adjunk fel 5 lottót kölcsönadta a pénzt.

Én egy szelvényt adtam fel ő is.

Hétfőn megyünk melóba egész nap azt beszélték hogy valaki mennyit nyert a lottón milyen jó neki.

Akkor még nem volt net vettem egy újságot benne voltak a számok hazamentem és BUMMMMM!

Én voltam.Azt az érzést nem tudom leírni ami akkor volt kiabáltam üvöltöztem kimentem az udvarra és telitorokból ami kifért.

Utána mikor ez lecsengett bementem átgondolni mit tegyek hogy lesz ezután.

Egy hónapig melóztam még ott míg nem kaptam meg a nyereményt utána csak felmondtam.Semmi jele nem volt hogy én nyertem azt mondtam mindenkinek az ország másik felébe megyek melót keresni.

Mikor elült ez az egész haveromnak egy este vittem egy borítékot.5 mikulás volt benne ami akkor hatalmas pénz volt.Mondtam neki ezt azért amiért kifizette helyettem a szelvényt ott akkor már tudta hogy én voltam.Utána mondtam neki hogy azért szívódtam fel hogy ebből senkinek ne legyen kellemetlen szitu.

dec. 29. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%
Ez nekem nagyon szimpatikus, h adtal neki belole.👍
dec. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#2, respect. 💪
dec. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!