Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Provokal a kiscsaj ,legjobb...

Provokal a kiscsaj ,legjobb modja ignoralni ?

Figyelt kérdés

Sqjnos akarva akarqtlanul ossze futok vele ,egy epuletben dolgozunk .

Nqlam fiatalabb majdnem 6 evvel .

Nekem nincs kocsim es nem is akarok ,viszont nemreg kapott az apjatol egy regi bmw-t azota mrg jobban le nez maga korul de nem csak engem mast is !!!

Soha nem koszont volt h a falnak neki lokott volna ,aztan egyik munka tars nom le alkitotta ,hogy terjen eszhez meg en is idosebb vagyok nala es tanuljon meg koszonni is .

Azot nyalasan ,provokalva nevetve koszonget.En azert is levegonek nezem mert szerintem ez egyaltalan nem normqlis viselkedes !n30


dec. 10. 09:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Elnezest most latom at irt par szot !
dec. 10. 09:07
 2/15 anonim ***** válasza:
71%

Ahogy olvasom a kérdést, szerintem Te azt gondolod, hogy a szög a falon is csak rajtad nevet... van gond az önképeddel, hogy belemagyarázol az egészbe ennyi dolgot.


Ha ő egy használt BMW-től jobban érzi magát, hát, tegye. Látható, hogy nem is keresi a kapcsolatot veled, akkor mit foglalkozol egyáltalán vele?

dec. 10. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Latom nem ment a szoveg ertelmezes viszont ki fprgatod ami oda lett irva !!!

Kevered a szezont a fazonnal !!

dec. 10. 09:15
 4/15 Kólauborkával ***** válasza:
87%
Nyílván nehéz értelmezni egy olyan szöveget, amiben nem követi egymást 2 értelmesen leírt szó….
dec. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Erdekes masnak privat levelben sikerult normalis valaszt adnia ?!?!

Akkor hol is a gond ?!?!

dec. 10. 09:19
 6/15 Kólauborkával ***** válasza:
88%
Még legyél te felháborodva az igénytelen írásmódon azért, mert szóvátettem, igen úgy kevésbé szánalmasnak fogsz tünni…
dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%

#3: de, ment a szövegértelmezés, olvasok a sorok között.


A BMW-t azzal indítod, hogy neked nincs kocsid, holott ez tök irreleváns.

Kiscsajnak nevezed, ergo, Te is lenézed őt.

Azzal jössz, hogy 6 évvel idősebb vagy: eleve nem értem, miért kellene valakit a kora miatttisztelni, de 6 év különbség mit számít? Tényleg csak annyit lehetne benned tisztelni, hogy idősebb vagy?

NEvetve köszönget: na, és? 30 évesen már illene nem felhúznod magad az ilyenen.


A szövegeddel a helyesírási hibák jelentik al egkisebb gondot...

dec. 10. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
94%
Azért mert egy épületben dolgoztok, neki kéne köszönni neked előre,mert te idősebb vagy? Vagy hogy kell ezt érteni ?
dec. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
96%
#8: nem, az a baja, hogy sosem köszön a "kiscsaj". Illetve az, hogy "nyalasan ,provokalva nevetve koszonget". Vagy a f*sz tudja. Mindegy: a mi hibánk, hogy nem értjük.
dec. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Oh te már voltál itt tegnap, csak akkor a szomszédod szidalmaztad, meg hogy biztos miatta hagynak el az emberek. Tegnap is ugyanekkora arroganciával osztottál ki mindenkit, de aztán szétkaptak a kommentelők és törölted a kérdést.

30 vagy és képtelen vagy fogalmazni, ha valaki kommentál, leoltod. Akkor mégis mire vársz? Még csodálkozol, ha az emberek így viselkednek veled? Írd már le értelmesen, mi a "baj", bár ha jól gondolom, akkora önérzeted van,hogy már az is provokáció neked, ha valaki rád néz.

dec. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!