Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Akik ártérre építkeznek azok...

Akik ártérre építkeznek azok miért nyavajognak ha elviszi mindenüket a víz ?

Figyelt kérdés

#árvíz #ártér #jogtalan sopánkodás
dec. 30. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
53%
Mert elviszi mindenüket a víz.
dec. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem kell ártérre építkezni aztán meg is van oldva a probléma...
dec. 30. 18:16
 3/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert nem túl jó érzés szopni.
dec. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hitték, hogy okos dolog volt lefizetni azt, aki kiadta erre az engedélyt, - és automatikus védelmet is nyújt az árvizek ellen is! Rossz azzal szembesülni, amikor kiderül a tévképzetük!
dec. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, h tudják, h ártér. Pl nálunk kb 10-15 éve nem volt komolyabb árvíz. Kollégám itt vett házat, aztán mikor kérdeztük tőle nem fél e az árvíztől csak pislogott. Jól becummantotta, legalábbis ha lesz újra komolyabb árvíz, ugyanis az előző tulaj nem nagyon dicsekedett ezzel. Gondolom jogi úton lehetne ezzel mit kezdeni, az már nem az én dolgom.
dec. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Úgy kell nekik.
dec. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
#5: tulajdoni lapon rajta van bejegyzésként, ha ártér. Tudnia kell mit vesz.
dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
20%
#7 sosem vettem még házat, nem tudom mi van a papírokon, de most nyilván nem egy sokdiplomás jogászdoktorról beszéltem gondolhatod. Feltételezem nem olvasott el semmit. Ettől függetlenül van ilyen sajnos.
dec. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szimpátiát próbálnak kelteni másokban, saját magukat áldozatnak hangoztatva
dec. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
Lehet annak idején ezt a tényt félretették, hogy ártér, és annyira tetszett nekik az ingatlan, hogy megvették. A ,,rózsaszín köd" elvakította őket. Sajna én is jártam hasonlóan egy ingatlannál(nem ártér volt, de beszo ptam én is, de azóta eladtam).
dec. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!