Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A szüleim miért nyavajognak...

A szüleim miért nyavajognak mert mindig 3 és 3:30 körül sétáltatok kutyát? (Családi ház).

Figyelt kérdés
Szeretek északa sokáig fent lenni, mert akkor nyugi és béke van. Szeretek akkor kint is lenni, mert relaxáló. A szüleim mindig navajognak, mert felébrednek. Mit tegyek hogy hallkabb legyen? Mit tegyek hogy nem ébredjenek fel?

2020. ápr. 20. 16:30
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
0%
Nekem az az érzésem, hogy te most csak provokálni akarsz.
2020. ápr. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 A kérdező kommentje:
Nem, nem provokálok. A szomszédot is mindig felébreszti a kapu amikor berakom, a parketta ropogás stb pedig a szüleim.
2020. ápr. 20. 16:37
 3/68 anonim ***** válasza:
100%

A szülők mindig felébrednek a legkisebb neszre is. Legalábbis az anyukák. Ha kijössz a szobádból ő már felébredt rád. Legalábbis nálunk ez van hiába nincs semmi hang ő meghallja.

Akkor ne sétáltass kutyát. Ha mindenképpen akkor akarsz menni menj egyedül úgy nem okozol senkinek kellemetlenséget.

2020. ápr. 20. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
92%
Egy megoldás van. Ne éjjel sétáltasd a kutyát. Gondolom te napközben alszol, ők nem biztos, hogy megtehetik. Hagyd őket aludni.
2020. ápr. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 A kérdező kommentje:
Az anyukám nagyon pacsirta típusú, ő már reggel 5-kor fent van, annak ellenére hogy munkábaeredetileg csak 8-kor kellene mennie, de most nincs, főzni pedig mindig a nagyi szokott délután. Apa is fentmaradós, de ő a másik szinten lakik. Én mindig olyan 11 körül kelek és éjszaka tanulok.
2020. ápr. 20. 16:49
 6/68 A kérdező kommentje:
Már ha a TV-t bekapcsolom vagy a csapot megnyítom, ő már ordibál, hogy ne ébesszem fel, holott még a szobáját is messziről kerültem.
2020. ápr. 20. 16:50
 7/68 anonim ***** válasza:
100%

Az együttélésnek szabályai vannak ha nem tudsz halkabb lenni akkor vidd le máskor.

Délelőtt 11 és a szüleid lefekvési ideje között csak nincs annyi dolgod, hogy ezt ne tudd bele szorítani az idodbe ennyire egyszerű.

2020. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim válasza:
96%
Mindkettőt a mélyalvási szakaszban kelted fel, csak mert neked akkor esik jól sétálni. A te napirended felborult, de ettől nem kell nekik is változtatni. Persze, hogy éjjel vagy aktív, ha egész délelőtt alszol. Ne mindenki alkalmazkodjon egyhez, hanem fordítva. Tudsz te fél 5-kor is menni, ha mindenáron éjjel akarsz és akkor anyukád is többet alszik.
2020. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
92%

Majd aludnál te még éjjel basszus, ha gyereked születik, de nem hagy. Mit gondolsz, a szülők miért ilyen felületes alvók? Mert ugrálni kellett a kicsihez éjszakánként és elromlott az évek alatt az alvókájuk.

Hagyd már őket pihenni, legalább most, hogy felnőttél.

2020. ápr. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:
Nekem más a napirendem mint neki. Én más típusú is vagyok. Én nem bírok felkelni még ha korbáccsal vernének akkor sem korán reggel (pláne ha nem is muszály). Én a szobatakarítást is, a sétálást is és a tanulást is ekkor csinálom és ekkor is pihenek (ekkor TV-zek). Délben megtanulom a legtöbb dolgot, este átolvasom és utána pihenek és kikapcsolódom. Ha éjszél előtt kellene lefeküdnöm nem is tudnék, még altatók mellett sem.
2020. ápr. 20. 17:01
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!