Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért nyaggatnak az emberek...

Miért nyaggatnak az emberek folyamatosan ezzel a kérdéssel?

Figyelt kérdés

Még csak 11. osztályt kezdtem, de már minden ismerős azzal zaklat, hogy mik a terveim, hova megyek, mit akarok majd csinálni, mikor és már nagyon elegem van belőle, először is mert én sem tudom még, halvány fogalmam nincs, másodszor meg ha tudnám se akarnám elmondani senkinek, mert semmi közük. Pláne mikor olyan ismerősök kérdezik, akiket max két évente látok, de már ez az első kérdés, azután, hogy megkérdezték hányadikos vagyok. Tudom, hogy szokás ezt kérdezgetni ebben a korban, de akkor is frusztráló, mert már így is stresszelek emiatt, hogy nem tudom még mit szeretnék, nincs szükségem arra, hogy még mások is folyamatosan ezt kérdezgessék

Plusz nem értem, hogy amikor a saját szüleim nem csesztetnek ezzel, mert megértették, hogy nem tudom, és én is félek meg stresszelek miatta, és nem is feszegetik, akkor miért reagálnak erre egyesek hüledezve, hogy mi az hogy nem tudom, ez egy fontos dolog amit már illene tudnom...komolyan kikészít



dec. 31. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Amilyen világban èlünk, tervezni se lehet normàlisan, mindig közbejön valami.
dec. 31. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem csak szeretnének veled beszélgetni, érdekli őket, hogy mi van veled. Ha téged más érdekel, más foglalkoztat, te is mondhatod magadtól, nem tilos.
dec. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Engem ált. isk. harmadiktól piszkáltak ezzel a tanárok.
dec. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálatok nincsenek faktok? Azokat már úgy szokták kiválasztani, hogy van valami terv... tekintve hogy a fakt készít fel az emelt érettségire általában.
dec. 31. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát mondj nekik valamit. Úgyis elfelejtik.
dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
#4 nálunk nincs ilyesmi
dec. 31. 15:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyenek az emberek. Most erről faggatnak, utána arról, hogy hogy megy az egyetem, hol dolgozol, van-e párkapcsolatod, mikor házasodsz meg, mikor jön a gyerek, mikor jön a tesó, hány éved van még nyugdíjig. Jó taktika, ha rövidre zárod és csak annyit mondasz, hogy még nem tudod.
jan. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!