Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit irjak annak a lanynak...

Mit irjak annak a lanynak akivel le feküdtem?

Figyelt kérdés

Haveromal szilveszterezni mentünk és úgy jött össze,hogy miután a bulibol vissza értünk le feküdtem a hugával. Részegek voltunk mind a ketten de az a csaj ahogy rám nézett szex közben nekem abból azjött le hogy élvezte.

Megtaláltam facebookon hogy kéne megkerdezni hogy jelenetet e valamit az az este számára sima egyszeri dugason kivul?


jan. 2. 02:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
63%
Sztem tanulj meg dugni, meg másnak nem traumát okozni hogy kihasználod miközben azt se tudja hol van, elvileg te vagy a férfi, ez a lány mivel a haverodnak a húga, valószínűleg fiatalabb tőled, tehát neked kellene ha nem megy nagyon de legalább kicsit felelősség teljesebben viselkedni..
jan. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem használtam ki igazából ő kezdeményezte az egészet
jan. 2. 02:45
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
megadhatnád az elérhetőségét
jan. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Kerdezd meg mizu vele mit csinal eszebe jutsz e mert neked ő igen aztan majd gördül magátol a cset tovabb
jan. 2. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Semmit. Megtörtént kész pont.

Ha csak nem akarsz komolyan valamit tőle. Remélem azért gumit használtál.

jan. 2. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Hasznaltam

Ezaz hogy komolyabbat akarnek

jan. 2. 07:10
 7/13 anonim ***** válasza:
21%
Elég szomorú, hogy megdugni meg tudtad, de józanul nem tudsz vele beszélgetni. De azért te komolyat akarsz... Aha persze, el is hiszem.
jan. 2. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
27%

Azt se tudja ki vagy

Lehet hogy nem is emlekszik rad

jan. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire kell suttyónak lenni (mindkét részről), hogy dugni tudnak, de beszélni nem?

Ezen a szinten egy "Szia, szúrnálak újra, többször is, neked ok?" Elég lesz

jan. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

9

Egy 2 fiatal 20 éves között szerintem ez annyira nem gáz

jan. 2. 12:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!