Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A "Büfé diplomák"-on milyen...

A "Büfé diplomák"-on milyen személyiségű emberek és miért szeretnek nevetgélni?

Figyelt kérdés
def. büfé diploma: bármely diploma ami nem mérnöki, orvosi, gazdasági, vagy IT.

jan. 6. 18:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Te érted a saját kérdésed?
jan. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

# 1


az olyan emberek akik gúnyolódnak azon hogy vannak akik "büfé szakos diplomát" szereztek, azok milyen személyiségű emberek?


Nekik mi vicces vagy gúnyolni való abban hogy vannak akik nem mérnökök vagy programozók hanem mondjuk grafikusok vagy filmesek vagy bölcsészek lesznek?

jan. 6. 19:14
 3/12 Kitana. ***** válasza:
83%
Én ezen eddig olyanokat hallottam csak jókat nevetni, akiknek semmilyen diplomájuk nincsen. De a nem büfédiplomások között meg gondolom azok, akiknek hatalmas az arca és úgy általában szeretnek másokat lenézni, csak találjanak rá valami okot.
jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Rosszindulatúak. Nem tudom miért kell bárkit is bántani, vagy gúnyolni a végzettsége miatt.

Egyébként meg nem lehet mindenki orvos vagy informatikus.

jan. 6. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, akkor fizikusként büfé diplomám van :(
jan. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

#5ös


Én már más kérdések alatt is megkaptam hogy a fizikus szak egy büfészak. :)

jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, akkor beletörődöm :)))
jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ember azt hinné, hogy biztos az néz hülyének, akinek "jobb" diplomája van.

Hát nem, engem konkrétan a kocsmában a kb. 8 általánost végzett bácsikák is körberöhögtek, hogy az meg mi,majd mit kezdek én azzal.

De mondjuk ilyen f...szom téglarakó mérnököket lenéznek a villamosmérnökök, amikor biológus akartam lenni arra is megkaptam, hogy felesleges kamudiploma.

Bár elhelyezkedni tényleg egyikkel se lehet rendesen, valószínűleg vízvezetékszerelőnek kellene inkább mennem vagy dubajba qrvának.

jan. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Kitana. ***** válasza:
100%
8 Nekem volt olyan ismerősöm, aki a villamosmérnök karon tanuló másik ismerősömnek magyarázta, hogy szart se ér a diplomája, az csak papír, nem érti, miért részesítenek előnyben egy diplomás villamosmérnököt a munkáltatók, mikor ő a szakközépben ugyanúgy megtanulta az alapokat, a többibe meg úgyis belejönne munka közben. Mindezt halál komolyan, felháborodva ecsetelte.
jan. 7. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
18%
Eddig még csak olyan embereket láttam/hallottam gúnyolódni ilyennel, meg "büfészakot" vagdosni másokhoz, akik tájékozatlanok, megkeseredettek, rosszindulatúak voltak. Vagy valami nem klappolt az életükben, és jól esett nekik mások végzettségén röhögni egy sort.
jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!