Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Aquaparkban/élményfürdőben...

Aquaparkban/élményfürdőben milyen balesetek szoktak megtörténni?

Figyelt kérdés
Tudtok példát írni, hogy egy fedett strandon vagy élményfürdőben milyen balesetek történhetnek meg a vendégekkel? Mik a jellemzőbb sérülések amik egy aquaparkban előfordulnak a látogatókkal? Mikről hallottatok már amik előfordulhatnak ilyen helyen?

jan. 6. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mentős ismerősöm szokott mesélni nyár végén a nyári esetekről, mondok 3 rövid, egyszerű példát.


1. Papucs nélkül megy a medence fele, és elcsúszik, beveri a fejét, a korlátba, vagy a kőbe, ami vizes.


2. Nem rendeltetésszerűen használja a vízicsúszdát, és pl beveri szintén a fejét, vagy a gerincét, nyakát, mivel egy ilyen csúszda azért veszélyes is lehet.


3. Túl mély vízbe megy bele, úgy, hogy nem tud úszni, de oda pl nem kell mentő, a medencefelügyelő ki tudja húzni jóesetben.

jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Hát nem az a klasszikus baleset, de a csúszdáról mire leértem, a derekamig pöndörödött a melltartóm. Akkor ott úgy éreztem, hogy egy lábtörés is jobb lett volna.
jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan nem aquapark, hanem sima strand, de én a lábujjamban sikeresen elvágtam egy gyűjtőeret egy törött csempével a medencében, otthagytam pár deci vért. De amilyen gyorsan folyt ki, olyan gyorsan abba is hagyta
jan. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Kettes, szóljál legközelebb, amikor mész :-)
jan. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%
Igen, hason csúsztam, pánt nélküli fürdőruhában.
jan. 6. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenféle megcsúszásból, elesésből származó sérülések + az emésztőrendszeri problémák
jan. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Húgom kiitta a fél medencét, mert a bátyám nem engedte feljönni a víz alól egy darabig.
jan. 6. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!