Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kedves barátnőm egy csinos,...

A kedves barátnőm egy csinos, tetovált, picit molettebb lány. Előttem (már) szívesen mutatkozik, de élményfürdőzni nem mer velem eljönni. Szégyenlős? Mit tehetek vele?

Figyelt kérdés
17/F
2018. dec. 26. 21:38
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
vedd rá hogy fogyókúrázzon
2018. dec. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szégyenlős. Ne erőltesd, csak mindig tudasd vele apróságokkal, hogy tetszik neked, aztán majd elmúlik a szégyenlősség.
2018. dec. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

Felesleges fogyókúrára fogni

A plusz pár kg még senkinek sem ártott meg. Nem mindenki szereti a csontkollekciókat.

Amúgy ha erezteted vele, milyen csini, szexi, előbb utóbb megjön az önbizalma.

2018. dec. 26. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is. Ha már elhiszi hogy benned bízhat, pont lefogja xarni más mit gondol. És akkor megy veled. Egyébként meg ne erőltesd túl gyakran mert ha nem tart még ott, csak feszélyezed ezzel a történettel és a végén elküld a francba. Szóval csak óvatosan! ;))
2018. dec. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Max. annyit tehetsz, hogy biztosítod róla, mennyire tetszel neki, büszkén jelennél meg vele ilyen helyen, nagyon vágyol az élményfürdőbe, de egyedül nem mennél... de aztán neki kell átlépnie a szégyellősségét. Ami meg rajta függ, belőle fakad. Lehet, hogy a győzködésed aztán sikerrel jár, lehet az is, hogy nem. Én is hasonló testalkatú vagyok, én 14 éves kortól olyan 22 éves koromig nem voltam hajlandó fürdőruhában mutatkozni nyilvánosan (még ha orvosnál kellett levetnem a felsőmet, akkor is rosszul éreztem magam), aztán magamra szedtem egy kis önbizalmat és már mertem standra menni és fürfdőruhára vetkőzni. Ehhez saját elhatározás és önmagam lelkifröccsözése kellett főleg.
2018. dec. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Èn is szegyellek.

Szegyellem a narancsbőröm.

2018. dec. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Adj neki időt, ha gátlásos, azt nem pár hónap leküzdeni.
2018. dec. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!