Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melegek! Ti mennyire vagytok...

Melegek! Ti mennyire vagytok tanultak? Beszéltek idegen nyelvet? Azt hallottam, hogy a melegek okosabbak, mint a heterók. Kíváncsi vagyok rá.

Figyelt kérdés
jan. 7. 16:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem két meleg ismerősöm van, az egyikük diplomás, jó állásban dolgozik, jól keres, mellé hihetetlen intelligens és nagyon jófej.


A másik egy igazi szrkavaró, primitív hülye, akinek egy érettségije van, valami OKJ-t mellé csinált, de nem abban dolgozik.


Mindenféle emberek vannak, semmi köze a szexuális irányultsághoz.

jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
42%

Jaj de hiányoztak már a Melegek! kérdéseid...

Ezek szerint te azért vagy ennyire beszűkült látóterű, mert hetero vagy, ebből gondolod, hogy minden meleg okosabb, mint te, csak mert a saját neméhez vonzódik.

Ja, nem.

jan. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
59%
Törölhető a kérdés userestül, köszönjük.
jan. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Meleg rokonom anyanyelvi szinten beszél németül, igaz, Németországban él már nagyon régóta, így nem nehéz, de mielőtt elköltözött volna, akkor is felsőfokon beszélte. Van diplomája, felnőttként szerezte munka miatt. Egy alapvetően okos pasi, de nem túl kitartó, több egyetemet is elkezdett anno, de csak azt végezte el, ahová a munkahelye iskolázta be.


A többi ismerősömnek, mármint akikről tudom, hogy melegek, nem igazán tudom a legmagasabb végzettségüket, biztosan van köztük diplomás (pl aki pénzügyi területen vezetőként dolgozik), de szerintem olyan is van, akinek maximum 8 osztálya lehet, fura pasi, nem tudom elképzelni, hogy valaha bármi olyan érdekelte volna, amit iskolában tanulni lehet. Nem buta, de nagyon nem ebben a világban él.

jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!