Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kitiltottak egy Facebook...

Kitiltottak egy Facebook csoportból amiért leírtam, hogy az, hogy valakinek gyereke van nem jelent felmentést egy autóbaleset okozása alól meg a gyerek által okozott károk alól, mi ezzel a baj?

Figyelt kérdés

Egy helyi csoportban ahol a főúttal kapcsolatos hírek vannak volt egy bejegyzés, amit egy anyuka írt ki, hogy neki gyereke van, és nézzék el neki, ha nem mindig tud az útra figyelni, mert hátul ül a gyerek, illetve néha a gyerekek rányitják az ajtót a másik kocsira, de ők még csak gyerekek, legyünk velük elnézőbbek.


Mindenki áradozott, hogy igen mennyire igaza van, én meg hozzászóltam, hogy az, hogy gyereked van, nem mentesít az alól ha balesetet csinálsz, se az alól ha nem tudod a gyerekednek elmagyarázni, hogy ne nyissa rá a mellette álló autóra az ajtót, és hozzászóltam, hogy neked nem a gyereknevelés volt a célod amikor gyereket vállaltál, hanem, hogy legyen egy felmentésed minden hülyeségedre.


Erre kitiltottak a csoportból, az admin indokolta is, hogy azért mert ilyen magatartásnak nincs helye a csoportban.


De akkor minek van? Mindenki mondja azt, hogy igen nyugodtan menj neki a másiknak azért mert nem tudsz gyereket nevelni, nem a te hibád, igen nyisd rá az autómra az ajtódat majd én járkálok vele a biztosítóhoz meg a szerelőhöz mert erre pont ráérek!


Vagy mi a helyes magatartás?


jan. 8. 09:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
68%

Kérdező

A magatartásodat nehezményezték, nem a véleményedet.

A magatartásod pedig az volt az idézet tkommentben, hogy lehülyézted a másikat, becmsérelted, személyeskedtél.

Miért?

Miért nem volt elég az, hogy leírod a véleményedet?



Mintha én most ennek a kommentnek a végére odaírnám, hogy "E f*sszopó göykér":D Nem ad hozzá semmit a válasozmhoz, csak pusztán bántást célozza meg teljesen fölöslegesen. Ezt tetted te és ezért tiltottak ki. A véleményed teljesen helyén volt, semmi gond nincs vele.)

jan. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, nem ez a probléma. Nem az a kifogásolt dolog amit írt, hanem ahogy írta.
jan. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
36%

Ezért leptem le a fb-ról 😅 Nem mintha napi szinten tiltanának, de ha őszinten elmondanám a véleményem, biztosan kiphasznának.


Amúgy igazat adok neked, nem felmwntés a gyerek semmi alól. Elhiszem, hogy nehezebb koncentrálni, ha ott visítoznak, de ha belém jön, attól még éppen úgy a qvaanyját neki. Olyan autóm van, amin egy apró koccanás is majndem 1 milla javítás. Múlt év elején belém jött hatulról egy telefont nyomkodó furgonos. Hónapokig tartott mire a karosszériás mindent beszerzett és lefesthette.

jan. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
66%

hogy neked nem a gyereknevelés volt a célod amikor gyereket vállaltál, hanem, hogy legyen egy felmentésed minden hülyeségedre - adminkodok egy csoportban és egy ilyenért bárkit kidobnék, igen.


Leírhatja a véleményét bárki, semmi baj, de nem kell személyeskedni, meg beszólni a másik embernek.


Bocs, de hogyha az adminok nem tiltanának ki hasonlóért embereket, akkor egy idő után semmi másból nem állna a poszt, mint a sok hlye veszekedéséből.

jan. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!