Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megbízhatatlan vagyok, nem...

Megbízhatatlan vagyok, nem becsülök meg semmilyen jóindulatot. Miért?

Figyelt kérdés

Nem először fordul elő velem hogy mások belém vetett hite ellenére csalódást okozok nekik.

Pl megengedték hogy ott lakjak, elláttak mindennel, segítettek sokmindenben amíg talpra nem állok, erre amint állást találtam, 2 hét után ott hagytam mert ilyen-olyan indokokat találtam ki magam számára is amiért nem jó ott dolgozni, meg majd úgyis találok mást. Pedig nem is lett volna olyan rossz hely.

Ráadásul az ilyen lépéseimmel saját magamat is meglepem mert nem gondoltam volna hogy ilyen idióta vagyok.

A párom is sokszor csalódik bennem mert sokmindent megígérek neki, aztán azokból sem lesz semmi.

Nem tudom miért vagyok ilyen, tisztában vagyok hogy milyen lépéseket, ígéreteket teszek, azonban valamiért sosem úgy történnek a dolgok ahogy mások és én is számítunk rá.

Miért lehet ilyen valaki mint én?

F


jan. 12. 09:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Teljesen jó csövi alap vagy barátom! irány az utca vagy az aluljáró!
jan. 12. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Erre talan jo szo az onsorsrontas.

Talan erdemes lenne egy coach-csal vagy terapeutaval vagy esetleg kineziologussal beszelni, mert lehet, h tudatalatt blokkolod magad valahogy es eszre sem veszed.

Ilyen letezik. Foleg annak fenyeben gondolom, h ennyire tudataban vagy annak, h nem "helyesen" cselekszel.

jan. 12. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
biztos van pénze kócsra :D mondjuk én az ilyen embereket rühellem.... 100e/óra vagy több :D a pszichomókus kihúzhatja a bajból.... talán
jan. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2, hogy érted hogy tudatalatt blokkolom magam?
jan. 12. 09:33
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát ennek aztán kismillió oka lehet. Mennyi idős vagy?
jan. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
33 éves.
jan. 12. 13:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Ennyi info alapján talán azt mondanám, hogy nem akarod elengedni a kényelmet. De ez csak egy tipp a részemről.
jan. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!