Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vágyni valakire, akivel...

Vágyni valakire, akivel teljesen esélytelen?

Figyelt kérdés
Teljesen esélytelen vele a dolog, de én csak rá tudok gondolni, minden nap eszembe jut és vágyom rá. Nem tudom kiverni a fejemből és felőröl ez az egész. Hogy lehet ezt kezelni?

jan. 14. 16:24
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Unalmasak a napjaid. Csinálj valami olyat ami leköti a figyelmed. Idővel azt fogod észrevenni, hogy már hetek-hónapok teltek el és eszedbe se jutott. És nem is fogod érteni mégis mi a francot akartál.
jan. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha ártott neked, akkor egyszerűbb.

De legalább megpróbálni vele az ismerkedést érdemes. Az segíti a felejtést, ha tényleg nem jön össze.

jan. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy hétvégén mindig eszembe jut, meg esténként is, amikor lecsendesedik minden és egyedül maradok a gondolataimmal. Napközben, amikor dolgom van, akkor nem ábrándozok róla, de ma például unalmasabb napom van/volt, így többször is eszembe jutott.
jan. 14. 16:31
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
De megpróbáltad vele, vagy csak álmodozol róla?
jan. 14. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen plátói szerelmem, de mivel racionálisan tudtam, hogy ebből semmi nem lehet, nem nyávogtam felette, hanem ugyanúgy ismerkedtem, éltem az életem. Aztán jött egy valódi szerelem és egyik napról a másikra elmúlt amit addig éreztem a másik iránt. Nagyon jó kapcsolat lett amúgy belőle, egyáltalán nem bántam, hogy nem a lehetetlen után sírtam otthon tovább.
jan. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól függ mit értünk próba alatt. Nekem van egy olyan “jó” tulajdonságom, hogy mindig utólag esik le tantusz, amikor már késő.
jan. 14. 16:50
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Idővel bele fogsz fáradni, és elengedéd.
jan. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Idővel el fog múlni ha nem fogtok összejönni.


Bele fogsz törődni, hogy ebből semmi nem lesz soha és jön majd az elfogadás része.


Egy ideig szomorkás leszel aztán dühös is, aztán már nem fog érdekelni.


ÉS amint jön más akkor pedig végképp túl leszel rajta.

jan. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Velem mindig ez van, pedig nem unalmas az életem, rengeteg dolog történt velem az elmúlt 10 évben. Csak a szerelmi dolgok nem jönnek össze soha, mert mindig olyanba szeretek bele, akivel esélytelen összejönnöm. Persze igyekszem nem agyalni sokat a témán, elfoglalom magam. De attól még ez a dolog is van és egyelőre nem találtam soha jobb alternatívát annál, hogy álmodozzak valakiről, aki elérhetetlen.
jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!