Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nyelvtudás nélkül van esélyem...

Nyelvtudás nélkül van esélyem valahogy kikerülni Tirolba szobalány munkára, vagy esélytelen?

Figyelt kérdés

Ha van esély akkor hogyan?

Egyebent nezegettem facebook csoportokat es nagyon sokan ki irjak hogy szobalany/szobafiu munkat keresnek de nem beszelnek semmenyit nemetul, es aki oda irja hogy van tapasztalata. Még ha ki is tudnek valahogy kerulni, mert ezek szerint nem olyan lehetetlen, de nem tudom hogyan tudnek megmaradni egy munkahelyen, ahol nem ertem a tobbiek mit mondanak nekem, vagy a magyarokat lehet hogy magyar tanitja be es ezert lehetseges hogy van ahol nem problema hogy nem tud valaki nemetul?


2022. dec. 17. 20:02
A kérdező szavazást indított:
Van esélyem
Lehetetlen
Nyelvtudas nelkul csak ott elo/dolgozo segitsegevel lehet elhelyezkedni
16 szavazat
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy én nem mernek kimenni ugy dolgozni hogy nem tudok a fonokkel beszelni elotte. Még itthon sem mernék ilyet tenni
2022. dec. 17. 20:03
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
Azért egy minimális tudás legyen, különben át is vernek meg nem is érzed jól magad. Ha beíratkozol valami intenzívebb tanfolyamra, akkor fél év alatt felszedsz annyit, hogy ne legyél teljesen elveszett.
2022. dec. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
62%
Az angol legalább megy?
2022. dec. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőm vendéglátásban helyezkedett el, ha jól emlékszem, ő is Tirolban. Előtte letette az alapfokú német nyelvvizsgát.
2022. dec. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ha lehetetlen akkor hogy vannak kint rengetegen nyelvtudas nelkul?
2022. dec. 17. 20:11
 6/15 A kérdező kommentje:
4. Pincer munkanak en is jobban orulnek, de a szobalany munka pont erre lenne jo hogy megtanuljam a nyelvet ha nem is teljesen de tudjak kommunikalni
2022. dec. 17. 20:12
 7/15 anonim ***** válasza:
60%

Turistakent se mennek kulfoldre nyelvtudas nelkul, nemhogy dolgozni.

Eselyed van, de a melo/fizetes is olyan lesz.

2022. dec. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
nyelvtudás nélkül? jézusom, és mi van ha átbasz, vagy feketén akar fizetni?
2022. dec. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
55%

#7 vagyok. Van szemelyes ismerosom, akinek egy nemet farmon konkretan leszakadt a laba egy munkagepen. A korhazban alairt egy papirt miszerint semmi kovetelese nincs a munkaado fele. Azt sem tudta mit ir ala nyelvtudas nelkul.

Most se laba, se penze, protezis is adomany.

2022. dec. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
36%

5: most akkor félsz, vagy menni akarsz????


Egyszer azt írod, hogy nem tudsz bezsélni a főnökkel, másszor meg hogy de milyen sokan kint vannak nyelvtudás nélkül....


A tegnapi kérdést is te írtad ki, hogy keresel valakit, akivel együtt mennél???

2022. dec. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!