Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire támogatjátok a...

Mennyire támogatjátok a mesterséges intelligencia egyre erőteljesebb fejlesztését? Nem aggasztó, hogy ezek az eszközök potenciálisan munkákat szüntetnek meg?

Figyelt kérdés
jan. 17. 23:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
70%
Amúgyis túl sokan vagyunk, még az én munkámra sincs szükség, fogalmam sincs miért kell itt ülnöm 8 órában.
jan. 18. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
57%

Amióta világ a világ, folyamatosan szűnnek meg potenciális munkák.


Szerintem inkább azon kellene elgondolkodni, miért működik még mindig modern rabszolgaság alapon a társadalom ahol az ember kap annyi pénzt, hogy ne haljon éhen és visszamenjen dolgozni.

jan. 18. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
70%
Pontosan, vannak ennél sokkal nagyobb problémák is....
jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
82%

"Az a baj hogy mesterséges intelligencia nincs."


Nekem a kedvencem az, amikor egy eddig is létező "szanaszét filterező" alkalmazásra mondják, hogy MI. Láttam olyan csaj instagramját akinek minden képe arról szól, hogy "a mesterséges intelligencia ezt a képet generálta rólam"

jan. 18. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Másik opció, napról napra a cég bejelenti, hogy bocsi, a munkádra nincs szükség. Addig nagy csak az AI-imádók szája, ameddig van havi keresete, de az automatizálás minden munkára kihathat.
jan. 18. 09:13
 26/32 anonim ***** válasza:
27%
Az ai biztos nem fog házat építeni.
jan. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
79%
#25 Egyrészt az ilyesmi nem napról napra történik, fel tud készülni az adott illető is. Másrészt AI nélkül is simán kirúghatnak, vagy megszűnhet a munkahelyed.
jan. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
58%
Sok volt a scifi ugyi?
jan. 18. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
17%
Feltétel nélküli alapjövedelem (amin elvileg dolgoznak), csak nem biztos hogy megvalósul mert fontosabb lesz az AI és az egyéb eszközökkel történő népirtás.
jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem támogatom. Rengeteg ember fog tönkremenni miatta.
jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!