Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ezt írni valakinek kedves,...

Ezt írni valakinek kedves, vagy inkább furcsa? (Fiú fiúnak)

Figyelt kérdés
Hogy "Láttalak a barátnőddel sétálni, aranyosak vagytok együtt, jól összeilletek"
jan. 18. 17:02
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Kedves

Én is mondtam már hasonlót.

jan. 18. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
74%

Mi ebben a furcsa?

Ez egy kedves mondat.

jan. 18. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Kicsit fura, mert pasiktól nem az ilyen kommunikációt várják el, de ha mondjuk egyik srác se tolja full kreténbe az alfa hímséget akkor simán elmegy.

Szerintem minden pasi szokott ilyeneket is gondolni, csak épp társadalmilag nem ezt várják el tőlünk. És tudom, hogy nem a 19. században élünk, de azért mindamellett, hogy bátorítják a pasikat, hogy vállalják fel a gyengébb érzelmeket, nőiességüket valahogy nekem az a tapasztalatom, hogy egy idő után aki ezt túltolja meg fogja kapni, hogy ez nem férfias viselkedés, még azoktól a személyektől is akik épp erre bátorították, hogy merje kimondani az érzéseit.

jan. 18. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Számomra félelmetes lenne. És azt az érzést keltené, hogy megfigyelsz minket.
jan. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
58%
4-es, te paranoiás vagy.
jan. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
63%

Nem tudnám mit akar ezzel. Minek kell lesnie véleményeznie minek jegyez meg es tart észben es minek ír erről meg mi köze hozzá meg minek avatkozik meg minek gondolkozik vki rajtunk?

Mint vmi rossz öregasszony.

jan. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
47%
Nyálas mondat egy pletykás embertől.
jan. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%
Beteg egy társadalom az, ahol egy kedves, jóindulatú mondatot is így félremagyaráznak, mint #6-os.
jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
De mit akar ezzel?minek irja? Normalis ember megjegyzi magában az itcan na ezek szépek na ezek bűnrondák de nem vezet ezekrol nyilvántartást a fejében meg aztán még rájuk is ír ezzel. Ki nem sz.rja le mások véleményét amugy is?
jan. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%
#8, felpontoztalak, hogy ne legyél 0%-on. Valóban beteg az emberi társadalom...
jan. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!