Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság a legtöbb fiúnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a legtöbb fiúnak miért az ilyen lányok az ideáljai? Nem értem.

Figyelt kérdés

NEM ALTALANOSITOK, AZT MONDOM CSAK, HOGY LEGTÖBBSZÖR EZT VESZEM ÉSZRE.


Szoval a kérdésem, hogy manapság miert arra a lányra buknak a legtöbben, aki:

- ugy öltözik, mint egy szajha, kipakolja mindenét

- minden fiúnak, aki szembejön vele, tálcán kínálja magát

- egoista

- amolyan Miss P......csa, értitek.


Mint fentebb irtam, nem altalanositok, de olyan sokszor latom ezt, sulimban pl van egy lany, akiért minden fiu odáig van, pedig ilyen. Nem mondom, hogy nem szep, mert az nagyon is, de miert csak a külsőségek számítanak??


Ott van pl az egyik barátnőm. Szep, okos, kedves, vicces. Ő nem kell senkinek, mert nem beszél ugy, mint egy közönséges akármi, es normálisan öltözködik. Nem ertem, mivel kevesebb a barátnőm a fenti példánál.


Persze vannak “normális” fiuk is, de ez annyira zavaró mar...


Valaki tudja, miert van egyre több ilyen eset? Köszi a válaszokat



2018. jan. 18. 21:19
 1/7 A kérdező kommentje:
A felsorolásba beletartozik meg, hogy egyáltalán nem kedves, sem intelligens, nem tanul
2018. jan. 18. 21:21
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
Erre én is kíváncsi vagyok.
2018. jan. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert miota vilag a vilag a konnyen kaphato nokre mindig nagyobb az igeny. Benne van miert. Konnyen kaphato.
2018. jan. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3as jogos :/ Meg végülis ha egyre több az ilyen lany, akkor a fiuk kénytelenek alkalmazkodni...
2018. jan. 18. 21:40
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem például nem jönnek be azok a lányok. De én valahogy semmilyen lányoknak nem jövök be :D


18F

2018. jan. 18. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, hogy ez régen is így volt!

Mivel tizenéves fiúkról van szó akikben dúlnak a hormonok, így teljesen természetes, hogy d..ni akarnak.

Minnél többször és minnél dekoratívabb csajjal, de semmi több...

Hidd el a legtöbbje nem ilyen feleséget fog magának választani!

Bár el kell fogadni, hogy a férfiak vizuális lények, és ha majd eljutnak arra a szintre, hogy nem érik be egy üresfejű libával, akkor is fontos lesz nekik a külsőség, de a lényeg az egyensúlyban van.

Ahogy az Emlékmásban mondta Swarczi:" Kicsit k.rvás, kicsit szerény"

2018. jan. 18. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Akkor most fiúként válaszolok, azért mert könnyen kaphatóak. Ránézel, egy kicsit flegmázol vele, és máris a csajod. Csak egy baj ezzel, nem jók semmire. Olyan alkalmi kapcsolatnak jók. Volt már ilyen kapcsolatban részem, hát mit ne mondjak, 3 hónap, köszi, nem kell több.

Inkább leszek egyedül, és keresek rendes lányt minthogy ilyen kapcsolatba legyek. Szóval, komolyan, azért kellenek a legtöbb fiúnak az ilyen lányok mert könnyű őket felszedni. Persze ami könnyen jön, könnyen megy.

19F

2018. jan. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!