Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért lettem ilyen "immunis,,...

Miért lettem ilyen "immunis,, mindenre?

Figyelt kérdés
Bármit csinálok, edzés, beszélgetés, zenehallgatás már nem tudom azokat se élvezni amiket úgy érzem hogy szeretek. Mindent unok. Meg az is van hogy kávézok, régebben mindig annyira kívántam most meg ahhoz is lelki erőt kell vennem hogy megcsináljam a kávét, egyszer csak leszokott rola a szervezetem, de én nem akarok leszokni, miért nem kívánja már a szervezetem? Meg ha filmet is nézek lehet akármilyen jó témáju nem tudom végig nézni csak bámulom inkább naphosszat fekve a palafont és nem füt fel semmi tevékenység. Olvasást is unom. Mindig is cigizni akartam, de nincs kedvem kimenni cigizni rendeset lusta vagyok szívni sajnos. E- cigit szoktam a szobámban de mostanában azt is lusta vagyok levenni a polcról. Sminkelni sincs kedvem már régen mindig volt. Étvágyam is alig van, fogytam is 3 kilót. Mit tegyek? Olyan jó akarok lenni mint régen! Olyan belevaló!

jan. 19. 05:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%
Gondolom, nincs parod, akinek a kedveert meg kellene mozdulni. Keress part!
jan. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
73%

Azok alapján amiket leírtál, depressziós vagy. Történt valami az utóbbi időben, ami felkavart, rosszul érintett, megviselt? Ha így nem jut eszedbe semmi, az is lehet, hogy elnyomtad magadban az adott dolgot, magadnak is bemagyaráztad, hogy az semmi sem volt, nem is volt akkora nagy dolog, és nem foglalkozol vele, holott nagyon is megviselt, de ez csak tipp.

Vagy az, hogy belefáradtál a mindennapjaidba, kiégtél lelkileg, ezért nem élvezed már azt, amit régen szerettél csinálni. Olyan környezetben vagy, ahol nem szívesen vagy, csak kényszer? Az ottani embereket se kedveled stb?

Vagy még ami lehet, hogy magányos vagy. Van valakid? Barátoi? Szüleiddel milyen a kapcsolatod?

jan. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szüleimmel élek, nem engednek el egyedül bulizni sehova, nincsenek barátaim, nincs munkám, pasi akivel vagyok ritkán ér rá egy talira. Meg nagy veszteség is ért a nyáron.): Valahogy minden olyan rossz, sose tudom hogy mit csináljak, hogy jól legyek?
jan. 19. 06:11
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Kérdés, hogy mennyi idős vagy? Egy idő után az ember úm. "beáll a sorban": pont ez az, ami történik veled: megunsz mindent, ami eddig jó volt.
jan. 19. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok csak sose éltem egyébként igazán mégis régen jobb volt.
jan. 19. 06:14
 6/11 anonim ***** válasza:
Enis ilyen vagyok csak en mar 40, bele vagyok faradva mar az egesz életbe
jan. 19. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
6, sajnálom
jan. 19. 07:02
 8/11 A kérdező kommentje:
fura hogy én ezt 19 éves koromra elértem már...
jan. 19. 07:02
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Lehet hogy csak atmeneti allapot nalad
jan. 19. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Belefásultál.


Ez olyan mint egy munkahely, túl régóta csinálod , semmi kedved hozzá és a kollégákhoz sem, de nincs más.


Monoton az életed, minden nap ugyanaz. ÉS az éveid elszaladnak így mint a sz**ar.


És magányos is vagy.


Hasonlóan voltam én is, kb 13 évig úgy elment az a 13 év mintha 1 lett volna. Elég nehéz és hosszadalmas volt kijönni belőle, pláne ha az ember egyedül van.


És mivel se családom nincs, rokonok sem nagyon, barátok pedig 20 év felett szétszéledtek, és párom v másképp társam sincs így nehéz volt.

jan. 19. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!