Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen kérdéseket, mondatokat...

Milyen kérdéseket, mondatokat tartottatok gyerekkorotokban hülyeségnek?

Figyelt kérdés

Nekem ma jutott eszembe, hogy gyerekkoromban, mikor egyik szomszédasszonyunk átjött, mindig az volt az első kérdése, hogy "mi újság" ?

Én meg sehogy sem értettem, milyen újságot akar?? Mert nekem erről csak a papír újság jutott eszembe, semmi más jelentése nem volt számomra ennek a kérdésnek és kicsit dühített, hogy miért kérdezi mindig ezt a hülyeséget?

Másik szomszéd... Állandóan kint támaszkodott a kerítésen és amikor elhaladtunk arra mindig megkérdezte, hogy, hogy :na mentek, mentek?

Hát basszus látja hogy megyünk...

Szóval valahogy ez is fura volt nekem.

Ilyen esetekre gondolok.


jan. 20. 09:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám kb hatodikos koromtól állandóan kérdezgette, hogy melyik fiú tetszik az iskolából. Sosem értettem, miért kérdezi, egyrészt akkor még egyik sem, másrészt ha valamelyik tetszene is, úgysem tudná név alapján, hogy az melyik, harmadrészt nekem ennyi idősen az iskolába járó fiúk totál érdektelenek voltak, bezzeg az sosem érdekelte, hogy melyik énekes tetszik 😅

Egyébként aranyos volt a nagymamám és tudom, hogy csak beszélgetni szeretett volna, de ez nekem olyan bosszantó kérdés volt mindig.

jan. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

“Hogy ityeg a fityeg?”

Kisebb koromban azt se tudtam, mit kérdeznek, nagyobb koromban meg nem tudtam mit lehet erre válaszolni. XD

jan. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy tanárunk, aki mindig azt mondta, hogy csak akkor legyünk rosszak, ha van merszünk hozzá, hogy vele ujjat húzzunk. Eleve nem értettem, mi az a mersz, úgy gondoltam, hogy valami kisállat, de azt meg végképp nem értettem, miért lenne baj, ha meghúznánk egymás ujjait 😂
jan. 20. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
55%
Én a tipikus "jaj hogy megnőttél, most volt, hogy ekkorka kisbaba voltál" szövegtől másztam a falra már gyerekként is, aztán a legjobb, hogy 18 vagyok, de mai napig folytassák, az ismerősök/rokonok, hogy "Istenem mindjárt elkerülöd apukádat, most volt, hogy ott szaladgáltál az udvaron, emlékszel?" de ami ennél is jobban kiakasztott, az az idióta kérdés, amit nem is értem hogy lehetett megkérdezni egy 5-6 éves gyerektől , vagy mi volt a cél vele, hogy "anyukádat vagy apukádat szereted jobban?" komolyan az ilyen emberekkel mi a baj, vagy őszintén mi megy végbe bennük? Ezt még most se értem
jan. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
4# Jaj de utáltam azokat, akik azon sápítoztak, mekkorát nőttem... A tesóm sajnos átvette, ha találkozunk rögtön visít, hogy a gyerekeim "nőnek mint a gomba"... Most is kiakaszt.
jan. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Apám kolléganője már 14 évesen azzal csesztetett, hogy van-e már fiúm, hogy állok a fiúkkal, sehogy basszus 14 évesen a homokozóban veszekedtem a kislapát felett, magasról sz.rtam a fiúkra, gondolom ilyen léptékkel mérve 18 évesen már házasnak kellene lennem, vagy mi a franc volt az elképzelése neki nem tudom, vagy csak engem nem érdekelt az egész téma de nekem ez akkor is fura volt és most is az
jan. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
cérnáracinegére
jan. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Például nekem mindig azt mondták, hogy sok répát kell enni és akkor megtanulsz fütyülni. (Csak 29 évesen tanultam meg.)


Ne nyeld le a magot, mert kikel a hasadban!


Meg még sok hasonló ilyen okosság.

jan. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%

“Na és, hogy megy a suli?”

“Igazi nagylány lettél”

“Elvisz a mumus”

jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Nagyon jók 🤣
jan. 20. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!