Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan alvós plüssötök/taka...

Van olyan alvós plüssötök/takarótok/kispárnátok, amivel gyerekkorotok óta alszotok és akár még utazásra is viszitek magatokkal?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek vagytok?

2023. júl. 10. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem alszom velük, de ott vannak az ágy mellett. :)
2023. júl. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A páromnak (26/F) és nekem (24/N) is vannak ilyen plüsseink; mindkettőnké az ágy mellett vannak.
2023. júl. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Psycho ***** válasza:
78%
Már nincs (34/F), és nagyon régóta nincs is. Valamikor a kamaszkorom során váltam meg tőlük, de már nem emlékszem pontosan mikor. Talán 14-15 lehettem.
2023. júl. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%

Van egy édesanyámtól kapott plüssmaci. Azóta is vele alszom.


Béla bá, 78

2023. júl. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még mindig vannak plüsseim, de már nem azok, amik gyerekként. Négy éve kaptam egy pici gombát és egy éve egy kézzel varrt pici babát, amiket mindig magammal viszek, ha idegen helyen alszom, mert fontosak számomra, és egyébként is az ágyban vannak. Természetesen tudnék nélkülük is aludni, de szeretem, ha kéznél vannak, inkább érzelmi okokból.


26/N

2023. júl. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is megvan még az a plüssoroszlán, amit születésemkor kaptam. Illetve van egy "nemtudommilyenállat", azt nem féltem annyira mint az oroszlánt, mert pár évvel később kaptam, de jópofa plüss, nem válnék meg tőle.


Az oroszlán akkora kincs nekem, hogy nem merem sehova vinni, otthon ül a szekrény tetején a másik plüss mellett. Illetve felnőttként ciki is lenne plüssállattal utazni\aludni ha megyek valahová, úgyhogy viszem a barikás parnámat, ami egyfajta plüss helyettesítő, de nyugodtan mondhatom rá, hogy csak párna. :)


Otthon sem alszok plüssel, van egy szőrös párom xD


28\n

2023. júl. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkori sajnos egy sincs meg.

Egy éve kaptam egy hófehér plüss cicát, mert az igazi cicám meghalt. Egy kis vigasz nekem ez a plüss. Itt van az ágyamban, utazásra elvinném, de ahoz nagy, hogy mindenhová cipeljem a táskámban.

Gyerekkoromban fekete plüs cicám volt, Belfegor volt a neve.


48/n

2023. júl. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
1db. plüsskutyám van: ha az eltűnne, akkor minden borulna... (F41)
2023. júl. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Metionin ***** válasza:
100%
Nincs, de kiskoromban valamiért egy kanállal aludtam. Mármint egy bizonyos kanalat vittem magammal aludni, a mai napig megvan, elhoztam amikor elköltöztem.
2023. júl. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem még mindig megvan pár ezek közül; akkoriban legfontosabbként felcímkézett zöld pihe-puha takaróm, néhány plüss: kék nyuszi, medve, eredeti Kis Vakond. Már nem használom őket, viszont van egy kb. 3-4 éves puha alpakám, ciki, de azt átölelve alszom el a mai napig. Próbáltam erről leszokni, azonban elég hamar hiányérzetem lett.

22/L

2023. júl. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!