Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyerekkorotok volt?

Milyen gyerekkorotok volt?

Figyelt kérdés

2022. nov. 13. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Tartalmas. Öregapám köteleit mindig fent hagytam a diófán, faragott fapuskával kommandóztam, indán tarzanoztam a mocsárban, biciklivel üldöztek a lakótelepen, ötösével hordtam a könyveket a könyvtárból, törött szemüvegben fociztam az utcák közötti meccseken. Középiskola előtt nem jutottam számítógéphez. Internet nem volt, telefon meg az utcán, a fülkében.
2022. nov. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sz*r

Apu késsel rohangált a házban, ledobta anyu szemlencséjét, a 20 évvel idősebb tesómmal és annak a családjával éltünk, verekedtek, anyut verték, bepisiltem kiskoromban sokáig,körmömet rágtam, szorongtam.

De anyu szerint szép gyerekkorom volt és kussoljak.

2022. nov. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szüleim elvaltak mikor 11 éves voltam. Addig egész jó gyerekkorom volt.

Utána anyummal éltünk ketten. Pultos volt sörözőben. Olyan sokat dolgozott hogy 13 éves koromtól 7ből 6 napot fixen egyedül voltam otthon. És ez így is maradt felnőtt koromig.

Hátránya annak hogy sosem volt otthon nyilván az hogy sosem voltam felügyelet alatt. Mindig lógtam a suliból. 11.ben ott is hagytam.

Elutaztam Pestre Miskolcról napközben,a vonat wc-jében lógtunk odáig mert ugye sosem tudta meg.

Tanulás szempontjából rossz volt.

Viszont így rengeteg élményt szereztem.

Fesztiválokra jártam,koncertekre, rengeteget utaztam, ismerkedtem.

Alapjában véve jó volt.

29/N

2022. nov. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Szerény anyagi körülmények között éltünk, hogy finoman fogalmazzak (pl. ruhám nagyon kevés volt), de a családban viszonylag normális hangulat uralkodott. És volt egy cicánk, akit imádtam.
2022. nov. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nálunk voltak durvább dolgok a családban, de ismerősöknek csak úgy szoktam elmesélni hogy egyszerű szép gyerekkorom volt.(4 tesóm is van, egyébként fehérek vagyunk még mielőtt elkezdene valaki kombinálni😀!)


Próbálom úgy élni a felnőtt életemet hogy a gyerekkori dolgok ne nyomják rá a bélyeget és kiegyensúlyozott legyek.

26férfi

2022. nov. 13. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Unalmas
2022. nov. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Összességében jó, nem panaszkodhatok. (90es évek.)

Az egyetlen, ami nagyon hiányzik így visszagondolva, hogy anyám soha nem foglalkozott velem. Nehéz volt bevallani, de sajnos nem emlékszem semmire, amit közösen csináltunk volna.

2022. nov. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát... Nem részletezném.

Szerintem elég annyi, hogy a testvéreim közül eddig csak én nem próbáltam öngyilkos lenni. Az egyik meg félig levágta a kezét, de visszavarrták.🙂

19/f

2022. nov. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Átlagos; állandóan dolgozó, mégis túlkontroláló, túlféltő, szigorú szülők egyke gyereke vagyok. Sokszor amúgy a mai napig megkapom tőlük, hogy elrontották a nevelésem. Érzelmi támogatást, kellő figyelmet egyedül az anyai nagyimtól kaptam sokáig, meg netes barátoktól😅 (nem használtam senkit sem lelki szemetesnek) Nem volt sok (offline) barátom, de közülük páran a mai napig az életemben vannak.

Volt egy végtelenül aranyos kutyák, na, ő tartotta össze a családot sokáig.

2022. nov. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!