Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az emberek miért nem elfogadóa...

HunLo kérdése:

Az emberek miért nem elfogadóak a hosszú hajú férfiakkal szemben?

Figyelt kérdés

Én azt tapasztaltam ,hogy kevésbé elfogadóak.

De az okát nem tudom.



jan. 20. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én meg semmi ilyesmit nem tapasztaltam. A hadseregben értelemszerűen azért nem lehet hosszú hajad, mert sokmindenben súlyosan akadályozna.
jan. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Engem sosem érdekelt ez. Mondjuk az eléggé vicces amikor egy férfinek barbi baba hosszúságú haja van. Szerintem ezzel azért vagyok így és mások is mert általánosságban a nőknek szokott hosszú hajuk lenni mert ez kis híján kéz a kézben jár a nőiességgel. De a rövid hajú nőket is sokan kinézik és azt hiszik, hogy lezbikus vagy valami feminista aki az erős nőt játsza.
jan. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
75%

Általában a rocker férfiaknak van hosszú hajuk. Ez egy stílus.


Plusz az indiánoknak is hosszú a hajuk.


Ezen kívül ma a rövid haj lett az elterjedt a férfiaknál. Oké, hogy régen más volt, de most, most van.

jan. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetemen volt egy srác szaktársam, akinek váll alá érő haja volt. Egyik alkalommal, amikor kibontva viselte, megdicsértem, aztán picit beszélgettünk róla óra előtt. Mesélte, hogy milyen sok pozitív megjegyzést kapott rá, és azt is, hogy vannak még szintén hosszú hajú haverjai, akik szintén hasonlókat tapasztalnak.


Szerintem az embereket nem érdekli már ez különösebben, vagyis annyira nem, hogy beszólogassanak érte.

jan. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1-es

,, A hadseregben értelemszerűen azért nem lehet hosszú hajad, mert sokmindenben súlyosan akadályozna."


Csak azt nem tudom ,hogy a női katonákkal miért elnézőbbek ,mint a férfiakkal?

Van egy katona ismerősöm azt mondt ,hogy a férfiaknak nem llehet ,de a nőknek is csak úgy ,hogy összevan kötve ,ami érthető is.

jan. 21. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!