Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más párkapcsolat is unalmassá...

Más párkapcsolat is unalmassá válik hosszú évek után? Lehet-e ez ellen tenni valamit?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 éve járunk, de már sokszor azt érzem unom ezt az egészet, pedig nem is élünk együtt. Heti 1-2 napot szoktunk együtt tölteni. Ez az első hosszabb kapcsolatom.


Már unom, ha együtt vagyunk is csak a tv-t nézzük, de olyan filmet nem nézne meg, amit én letöltök, aztán reklámok nélkül végignéznénk, hanem csak ezeket az unásig ismételt műsorokat. Én szeretnék társasozni, de őt az sem érdekli. Felajánlottam hogy akkor játsszunk a telefonon közösen valami játékot, az sem érdekli.


Beszélgetni se beszélgetünk igazán, pedig én szeretnék, de ő nem.


Igazából még a szex is unalmas köztünk, mindig csak ugyanazok a pózok, ugyanaz a hely. A szobámban csináljuk, de hogy még ott se csinálnák másképp. Szex után is alszik, igaz hozzám bújik, meg ilyesmi, de attól én még unom ezt a kapcsolatot.


Ha megyünk kirándulni is, még azt is unom vele, mert tökre olyan, mintha semmit nem élvezne. Őt csak a horgászat érdekli, ez a hobbija.


2023. okt. 16. 17:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ápoljátok, nem gazdagítjátok, nem hagytok egymásnak levegőt, akkor ellaposodik, bepunnyad.
2023. okt. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A kapcsolatod kong az ürességtől. Semmi töltés, semmi értelem, semmi tartalom. Maga a nihil.

Minek raboljátok egymás idejét?

2023. okt. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy mivel heti egyszer, kétszer találkozunk így hagyunk egymásnak levegőt, tehát nem lógunk mindig egymás nyakán.
2023. okt. 16. 17:43
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Nem, lassan 7 éve vagyunk együtt és egyáltalán nem unalmas. De ha olyan párom lenne, mint neked, aki soha semmit nem akar csinálni, akkor biztos nem bírtam volna eddig. Teljesen érthető, ha te ennél többre vágynál.
2023. okt. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt olvasni is unalmas volt, valóban. Viszont, hidd el, nem minden kapcsolat ilyen, főleg nem ilyen rövid idő után. Mi 16 éve vagyunk együtt, 2 gyerekkel és állatokkal, segítség nélkül (se nagyszülő, se bébiszitter, se valaki, aki az állatokra vigyázna, ha utaznánk), de azt leszámítva, hogy max. 1 éjszakát alhatunk máshol, azt is a gyerekekkel együtt, semmiben nincs hiány, mindent megteszünk azért, hogy működjön. Meg is bolondulnék, ha csak tv-zni “kellene” együtt. Nincs is tv-nk. 🤣
2023. okt. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

"Nem, lassan 7 éve vagyunk együtt és egyáltalán nem unalmas."


Leírnád, hogy a ti kapcsolatotok miért nem unalmas még 7 év után sem?


Persze én megértem, hogy minden hétvégén nem lehet mindig különleges program, de azért én havi szinten szeretnék legalább, de az sem tetszik neki.

Még egy koncertre se jött el velem, akkor is a családommal kellett mennem, pedig nem is dolgozott.

A 2 év alatt egy kezemen megtudom számolni, hogy hány filmet is néztünk meg mi közösen, de amúgy unom vele a tv nézést is.

Ha a telefont nyomkodj mellettem is szerinte örülnöm kellene, mert amúgy mellettem van.

2023. okt. 16. 17:56
 7/12 anonim ***** válasza:
46%
Már leírták.
2023. okt. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem engem szólítottál meg (5. vagyok), de:

A gyerekek előtt rengeteget utaztunk, legalább havi 1x színházba vagy koncertre mentünk, 8-10 havonta 1-1 mozi is becsúszott, ha volt érdekes film. Pár havonta étterem, rengeteg kiállítás, állatkert, városnézés, kirándulás. Az esetek többségében együtt főztünk már akkor is, ez tök jó kikapcsolódás. Az “unalmasabb” estéken társas, közösen választott film, szex. Sokszor megleptük egymást a munkahelyen, ha valaki hamarabb szabadult, az sosem hazament, hanem a másik elé.

Most, a gyerekekkel az utazás ritkább, de: a közös főzés, a társas, a film, a szex megmaradt, az egynapos kiruccanások, állatkertek, városi séták, erdőjárások is. Most 4 és 5 évesek, már 1-1 gyerekelőadásra tudunk menni színházba velük is, évente 2-3 alkalmat bevállal a barátnőm és akkor ketten is be tudunk ülni 1-1 előadásra. Szoktunk piknikezni, vagy itthon csomagolt kajákkal, vagy legrosszabb esetben veszünk 2 20-as nuggetset meg 4 nagy krumplit és azzal ülünk ki valahova a szabadba. Itthon is nagyon szeretünk tollasozni, pingpongozni, az állatokkal játszani.

2023. okt. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Fagy fantáziátok nincs, vagy közös érdeklődés, vagy mindkettő...

Ha meg vannak ugyan ötletek, de semmire nem kapható, akkor nem ő a te embered.

2023. okt. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
55%

Nincs gond egyikőtökkel sem külön-külön. Csak egymáshoz nem passzoltok. Erre nincs az a recept, amit itt bárki meg tudná adni.

Mi 12 éve vagyunk együtt, és egymással kommunikálunk. Nem egymásról. Eszembe nem jutna kérdést kiírni, pedig voltak mélypontjaink.

Önismereti utadat kezdd el, hogy legyenek eszközeid. Hogy ne akarj a másikat megváltoztatni. Mert nem lehet. Még nagyon fiatalok vagytok.

2023. okt. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!