Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vasárnap este negyed nyolckor...

Vasárnap este negyed nyolckor illik felhívni ingatlanügynököt?

Figyelt kérdés

jan. 21. 19:15
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
44 szavazat
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
8%
Talán.
jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
92%
Nem; se hétvégén, se este nem illik másokat munkaügyben zavarni, legfeljebb ha biztosan tudod, hogy elérhetőek (például ügyeletesek) és/vagy nagyon sürgős dologról van szó.
jan. 21. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
21%
Ők mikor vannak tekintettel arra, ha valaki kiírja, hogy ne keressék ingatlanosok? Hívd nyugodtan.
jan. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
82%

Nem illik.

De viszont egy jó “eladó” mindig felveszi a telefont és rendelkezésedre áll… én is így vettem autót kereskedőtől. Nem vagyok rá büszke de bezsongtam a meghirdetett álomautó láttán és nem érdekelt h hétvége van. Rendes volt az eladó ,nem akadékoskodott.

jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Külön oda szokták írni hogy hívjon bármikor. Akkor igen. Egyébként nem.
jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%
Írj egy sms-t neki, hogy amint alkalmas keressen!
jan. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Az ingatlanosok nagyrésze köteletlen munkaidőben dolgozik, hozzászoktak ahhoz, hogy a munkaidőnek nincs egyértelműen kezdete és vége. De azért emberi oldaláról nézve, én nem zavarnám: nem hiszem, hogy ne lehetne később keresni, bármiről is van szó. Legfeljebb akkor, ha nekem máskor tényleg nem jó, ő viszont egyérteművé teszi, hogy hétvégén is hívható.


#3: a kérdésben szereplő ingatlanost személyesen ismered?

jan. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%

Szoktam látni, hogy feltűntetik a hirdetés végén, hogy akár hétvégén vagy este is hívhat.

Ha ez nincs idaírva, ráér reggel,nem fogja eladni éjszaka. Időpontot nézegetésre kb 1 hét múlva ad.

jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
22%

Este nem illik telefonálni szerintem, hétköznap sem, az sms viszont teljesen rendben van.

Mi is most vettünk lakást, kettő közül hezitáltunk, amit egyszerre talált a feleségem, mindkettőnek egyszerre péntek este 9-kor írtam egy sms-t, hogy elnézést, x lakást megnéznénk, hívjon vissza, vagy mondja meg mikor keressem. Az egyik ingatlanos fél óra múlva hívott, a másik pedig írt másnap reggel egy sms-t, hogy hétfő reggel keressem.


Nekem az lenne az értelemszerű, hogy az ingatlanos hétvégén dolgozik igazán, mert az emberek akkor érnek rá megnézni a házakat.

Nagyon furcsa nekem, hogy csomó üzlet vasárnap zárva, legyen az csempe bemutatóterem vagy antikvárium.

Értem, hogy az ott dolgozónak is hétvége van, de ez az üzlet sara, akkor miért nem vannak váltásban, többen?

Majd megy a TV-ben a sírás hogy jaj a kapzsi vásárlók a webshopokban rendelnek már mindent, meg jaj gonosz multik.. Nem bammeg, hanem ti nem vagytok nyitva, csak amikor dolgozom.

Van a lakásunk mellett egy antikvárium. Gyakran veszek antikvár könyveket, tényleg ilyen évi 20-30 db stabilan van évek óta, de ebbe a szomszéd antikváriumba konkrétan még nem tudtam bemenni, mert szigorúan délelőtt 10 és délután 5 között vannak nyitva. Biztosan szomorúak lesznek, ha be kell zárni, én meg aki konkrétan target group lenne, mert a szomszédban él jóval az átlagfizetés feletti jövedelemmel, észre se veszi majd :D zseniális


Elnézést a rantért, ezt most tényleg nagyon jól esett kiadni magamból.

jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Alapban senkit nem illik, meg értelmetlen is, mert az iratok az irodában vannak, az meg nekem pl. nem a kis szoba, hanem az irodaházban lévő, innen 2X km.-re.
jan. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!