Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek kell történnie az...

Minek kell történnie az országban, hogy úgy vélekedj, hogy elhagyod az országot?

Figyelt kérdés

NEM háborúra gondolok!


Kormány rossz döntései stb stb bármi más.



jan. 22. 07:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
82%

10+ éve hagytuk el, azóta visszaköltöztünk a férjemmel.


Az ok az volt, hogy a keleti régióban kb. semmi, de semmi munkalehetőség nem volt, max. minimálbéres sz*r melók és fiatal huszonévesen elképzelni sem tudtuk, hogy fogjuk a nulláról indulva megalapozni az életünket, hogy jutunk ijgatlanhoz, miből teremtjük meg a gyerekvállalás alapjait.


Kimentünk, dolgoztunk 2 helyen, spóroltunk keményen, majd megvettük itthon házunkat. Ma se tudom elképzelni, itthon hogy lett volna otthonunk, még egy panelt sem igen vettünk volna meg albérlet mellett.

jan. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
82%

Ha már egyik szülőm se élne, akkor lehet, hogy elgondolkodnék, hogy kiköltözzem. Már csak apukám él.

A munkámat és a kollégáimat szeretem, úgyhogy ez is plusz nehezíti a döntést.

jan. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
76%
Nem mennék el soha, tényleg csak ha háború lenne.
jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
67%
Már kint vagyok.
jan. 22. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
78%

Most egyértelműen sorolhatnám az extrém dolgokat de ezeknek az esélye elég csekély.


Én pont fordítva gondolkozom. Mi az a lehetőség ami megragad annyira hogy átköltözzek egy másik országba?

jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%
Diktatura esetleg.
jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
64%

Már azon dolgozom, hogy ki tudja menni. Az angolomat felhúztam felsőfokra, igyekszem még mást is tanulni és rendbe szedni az egészségem.


Minek történnie?:D Pl. 14 éve Fidesznek. Leépítettek mindent, a magyar emberek többsége pedig nézi. Az egészségügy katasztrófa, az oktatás szintén.

A szájhős, lusta, nem túl okos magyar emberekből is elegem van, tisztelet a kivételnek. Az emberek többsége csak szövegel, kötözködik, amikor a gyakorlatban kéne csinál valamit, meg jönnek a kifogások.

jan. 22. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
62%

Ennek határán mozgok. Még nem döntöttem el, hogy menjek-e, mert a melómat bírom pl.


#6

Már az van. Ezt hívják puha diktatúrának.

jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
69%
Mondjuk ha kitennének minket az euból vagy kilépnénk. Akkor már tényleg semmi akadálya nem lenne egy diktatúrának.
jan. 22. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
20%

Utoljára vagy 20 éve szavaztam, de a károgók, tökmindegy milyen pártból, elhúzhatnak innen a francba, mert értelmük nincs.

De máshol se találják majd meg a számításukat, mert mindenhol károgni fognak, okoskodni, meg elégedetlenkedni.

Szóval ezek a életképtelen fideszezők kb sehol sem fognak megélni a világban.

jan. 22. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!