Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ebben az országban mindenki...

Ebben az országban mindenki lesni fog ki a fejéből mikor jönnek a többszörös rezsi számlák és megint nem fog semmi történni ugyanúgy megyünk lehajtott fejjel robotolni?

Figyelt kérdés
2022. júl. 19. 21:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Miért, ha nem dolgozol, akkor könnyebben fizeted ki a számlákat? Amúgy nálunk még azután is sokkal olcsóbb lesz az energia, mint a legtöbb európai országban.
2022. júl. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Egyelőre várjuk meg mennyi lesz? A kata reakció után esélyes, hogy nem akarnak még milliónyi dühös embert Orbánék.
2022. júl. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Sokan még fel sem fogták, mekkora lesz a számlájuk. Én nem tudom, az M1 és hasonló agit.prop. adók mit mondanak el (ui. ezeket nem nézem, nem hallgatom), de itt a gyakorin is sokan nem tudják, hogy az áram 6,5-szeresére, a gáz 9-szeresére fog drágulni, és aki ezek közül valamelyiket használja fűtésre, az szinte bizonyosan át fogja lépni korlátot.
2022. júl. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3: nem csak azok fogják átlépni, nekem az áram simán átlépi pedig annyi hogy van egy nagyobb hűtő, villanybojler, 1 tv, 1 pc, 2 laptop. Röhej az egész.


S a magyar ugyanúgy megy lehajtott fejjel a melóba. Szánalmas egy nép.

2022. júl. 19. 22:01
 5/18 anonim ***** válasza:
38%
Nekem nem lesz többszörös, különben meg az ellenzék mindig hangoztatta hogy nem jó a rezsicsökkentés, később zay már azt mondta kell egy limit, itt van.
2022. júl. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Csakhogy Orbán azt hangoztatta hogy marad a rezsicsökkentés.
2022. júl. 19. 22:04
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
A limitig maradt.
2022. júl. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván Putyin háborúját senki nem kalkulálta bele.
2022. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 árokpart ***** válasza:
100%
Kérdező! Finomítani fognak az eredeti elképzelésen és csak kevéssel fog nőni a rezsi. Szerintem a következőképpen lesz vegyünk egy példát: Ha valaki áramra teszem azt eddig fizetett havi 20 ezer forintot, az ezek után fizetni fog 28 max 30 ezer forintot. Ha valaki havonta a leghidegebb hónapban fizetett havi 40 ezer forintot az most fizetni fog kb. 50 ezer forintot. Igazából olyan a múlt rendszerhez hasonló módon fogják emelni, mert ők is tudják, hogy a lakosság nem bírná kifizetni. 1-es Ne hasonlítsuk magunkat olyan országokhoz, hogy ott mennyi lesz a gáz ahol eleve magasabbak a bérek és kb. 150 évvel előrébb járnak nálunk.
2022. júl. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Már bőven volt a háború mikor még választások előtt álltunk és Orbán mondta hogy marad a rezsicsöki, szóval hazudott, ennyi.


Szánalmas bagázs...

2022. júl. 19. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!