Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek kell történnie az...

Minek kell történnie az országban, hogy úgy vélekedj, hogy elhagyod az országot?

Figyelt kérdés

NEM háborúra gondolok!


Kormány rossz döntései stb stb bármi más.



jan. 22. 07:45
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
47%

10: :D


Nálad tipikusabb magyar ember nincs is. Nagyképű vagy, tájékozatlan, és akkora embernek érzed magad, hogy megmondd, ki hova menjen. Na látod, nekem pl. hozzád hasonló nagyszájú prolikból van elegem.

Ahhoz meg külön gratulálok, hogy úgy osztod az észt, hogy még szavazni sem voltál 20 éve.

jan. 22. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
83%

#10

"mert mindenhol károgni fognak, okoskodni, meg elégedetlenkedni."

Mivel ostoba vagy, így kisegítelek. A nyugat azért tart ott, ahol, mert ezeket az emberek onnan nem elüldözték.

A kritika miatt képes fejlődni a nyugat.


Persze, ha neked jó, hogy szart eszel egésznap, akkor hajrá. Nyugodtan menj az oroszokhoz, ott még örülnének is az ilyen idiótáknak.

jan. 22. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
80%
Már 2022 óta Auzstriában élek. Sosem költözöm vissza a fidernyák birkák országába.
jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
94%

Pl ha megvennèk a házamat, akkor már mennèk is.

Cigu banda van a szomszèdban. 2 ève hirdetem. Senkinek se kell így. Ha meg itt hagyom üresen, akkor lebontják. ( már csináltak ilyet az utcában kèt házzal is).

Egy èlet munkája van benne, felújítottam, minden. Már arra is gondoltam szètkapom èn ès viszem az ablakokat, ajtókat, tetőt magammal 😂

jan. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
72%
Meg kellene szakadjon a közeli barátaimmal, haverjaimmal a kapcsolat, talán csak miattuk vagyok még itt, mert nem szeretek magamban lenni, és úgy sem hogy ha semmi nem történik, márpedig kint valószínűleg minimum egy jódarabig magányos lennék és csak eseménytelenül dolgoznék.
jan. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Akkor mennék, ha úgy érezném, a létbiztonságom, az életem kerülhet veszélybe. Mivel meleg vagyok, sajnos nem kizárt egy ilyen forgatókönyv, mondjuk, egy Mi Hazánk hatalomátvétel esetén. De csak akkor költöznék, ha már tényleg nem lenne más választásom.
jan. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 Seila ***** válasza:
49%

1

"de semmi munkalehetőség nem volt"


Most van?

jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
57%
17-es, azért a 2010-2015 közti helyzethez képest sokkal jobb a helyzet, igen.
jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
62%

#17

Igen, most számtalan gyár van, ahol mérnöki diplomával is dolgozhatsz, mert a normális cégeket elüldözték.

jan. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
56%

19, én fideszellenes vagyok, ne érts félre. De ettől még tény, hogy jelenleg több a lehetőség, mint 10 éve (akkor is a Fidesz volt amúgy), mindkettőnknek van közepesen jól fizető irodai munkája.


Akkor a férjem eladó volt, én meg gyárból-gyárba jártam, mert annyira nem volt zényleg semmi normális. Ja, és minimálbérért persze.

jan. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!