Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mindenki utal az osztalyban.....

Mindenki utal az osztalyban.. de miert?

Figyelt kérdés
Szoval egy es fel eve uj osztalyba mentem mert azt elozoben is sokan bantottak de itt is es na ja.. nem csinaltam semmit megprobaltam baratkozni es egy lannyal nagyon joban lettem de annak volt az osztalybol egy masik legjobb baratnoje de en nem tudtam es alapvetoen nem akartam elvenni de nem is szolt hogy most nem szeretne velem lenni pedig megeretettem volna.. es akkor a baratnomnek a legjobb baratnoje csinalt nekem utalo csoportot hogy elveszem a baratnojet (pedig en csak baratokat akartam szerezni) tole na ja.. es akkor a baratnom akivel ugye haverkodtam az ram kente hogy en mindig nyomultam ra de o nem akarta meg stb stb.. na ot ott hagytam es akkor valahogy elkezdtem joba lenni egy masik uj csajjal akivel nagyon joban lettem es sokat jatszottunk gepes jatekokkal egyutt meg talalkoztunk es hulyeskedtunk egy csomot ami nagyon jo volt de aztan az egyik csaj eszrevette hogy milyen joba vagyunk es tonkre vagta hogy kb mindig elvette tolem akarmi volt mondta hogy negyszemkozt akar vele beszelni es kozben pedig csak elvitte magaval valahova es aztan megbeszeltek hogy ok legjobb baratnok na ja ugyhogy es a tobbi meg nem szivesen lat meg nekik mar van baratnojuk es mar nagyon szarul erzem magamat.. olvasok egesz nap es kibeszelnek hogy olvasok meg hogy ez milyen streber es hazugsagokat is terjesztenek rolam.. normalis valaszokat kerek koszonom ha segitetek :3 (eleg nehez van egy csaj aki azert utal mert szerinte szarul es igenytelenul nezek ki)

jan. 23. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
talán mert nem a készpénzes fizetést preferálja…
jan. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Utáló csoport? Talán beszélned kellene egy tanárral, vagy szülővel. Ha ilyen rosszindulatot tapasztaltál, akkor lehet tudnátok rendezni az osztályfőnök, vagy valamelyik szülő bevonásával. Neked meg a jövőben arra kéne figyelned, hogy ez ne gyűrűzzön tovább. Ne váltogasd annyit a barátnőidet. Próbálj több mindenkivel barátkozni, és nem klikkesedni, meg azzal foglalkozni, hogy ki jobb barátnőd, és csak is őt kitüntetni a figyelmeddel.
jan. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De én nem váltogattam őket ők dobtak.. vannak legjobb baratnoim de ok idosebbek sokkal es ritkan talalkozok veluk :( szoval csak az osztalyommal szeretnek joba lenni. Meg azert is utaltak mert azt mondtak fura vagyok pedig csak tele vagyok rakva adhdval meg talan az autista lelek is megvan bennem de nem tehetek rola es ha nalam idosebbek elfogadnak es szeretnek mert ok erettek es ja na mindegy..
jan. 23. 20:18
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja es mar beszeltem anyammal meg a tanarral es akkor is minden felet tam kentek es mivel tobben megerositettek ami nem igaz akkor a tanar nekik hitt
jan. 23. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!