Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Néhányan az osztályban mindig...

Néhányan az osztályban mindig belevesznek mindenkit a tiktok videóikba. Mit tehetek ez ellen?

Figyelt kérdés
Néhány gyerek az osztályban folyton tiktok videókat csinálnak és ha mellettük ülök, engem is felvesznek, hogy naaa Zolii énekelj valamiiitt. Kértem, hogy azonnal töröljék ki, mondták, hogy jólvan jólvan már ki van törölve. De nem hiszek nekik. Ofőhöz ha megyek, akkor me tagadják és elhiszi nekik!
2020. jan. 31. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez már személyiségi jogot sért, egy ügyvédet keressenek a szüleid.
2020. jan. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, egyikkel el is kezdtem beszélgetni, hogy ugye nem teszed fel sehova? Mondja, hogy jaa, már fent van. Mondom neki, hogy azonnal szedd le. Megkérdeztél róla ,hogy felvehetsz-e? Nem én foglak bántani, ha fönt marad.


Erre csak "legyintenek" és mondják ,hogy jó jó majd leszedem. És kb már 400-an látták

2020. jan. 31. 16:28
 3/5 anonim ***** válasza:
78%
Te ugyanaz vagy, aki a múltkor a rajzórák miatt ribyált?
2020. jan. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Fel fogsz kerülni Napiszarra is, csak szólok!
2020. jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok semmit, csak töröljék le mindenhonnan és ne csinálják többet. Semmi többet
2020. jan. 31. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!